Nabavke novih autobusa (2)

Autor ManNLNG, Srpanj 02, 2017, 16:35:45

vrba

Zna li netko hoće li ići u APP ili APD? Čini mi se da ako odu u APP to bi značio kraj za NG312  :-[ :-[

MAN truck bus

Ne bi mi imalo smisla da se rashoduju zglobni jer su došli solo...
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

vrba

Pa da zglobni ne voze na 114, 120, 124, 168 i ostalim linijama gdje je solo taman, APP nebi imao manjak zglobnih ak se rashoduju svi NG312.

Portos

Citat: vrba  u Lipanj 03, 2020, 01:01:23
Zna li netko hoće li ići u APP ili APD? Čini mi se da ako odu u APP to bi značio kraj za NG312  :-[ :-[
Nakon što su obnovili neke NG312 sigurno ih neće rashodovati bez obzira kamo išli novi solo MAN-ovi.
Mislim da će novi solo MAN-ovi u obje garaže, možda par više u APP jer treba u APVG poslati pokoji stariji autobus.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Majstor

Stižu i Iveco ukupno 29 / 14+15 / pa sad ?
Samo mi sudite pošteno !

421

Česi štancaju  bus123 ko Kinezi, a ZET uzima lagerska vozila koja nitko neće...
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

MAN truck bus

Crossway LE pa iz Francuske?

Mislim da bi Crosswayi LE trebali ići 7/7, a City 8/7 jer APD ima još gdje bi mogao staviti LE, a City bi dobro došli kao polagana zamjena za solo Citare.
Zna li netko koliko ks imaju novi autobusi? Koji su mjenjači?
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN truck bus

#880
Što s njima? Zar ne dolazi 15 MAN Lion's City i 14 IVECO Crossway LE? umnik2

Prolistao sam malo temu i bilo je govora o tome da dolaze Urbanwayi, ali CNG, no njihov natječaj je poništen/odgođen/otkazan kako je pisano par postova prije.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

smogovci.bbb2

Majstor nije napisao koji IVECO stižu
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN truck bus

Citat: man313  u Rujan 24, 2019, 13:26:16
Donosim dobre vijesti:
U Zagreb stižu Lion's Cityji A21 i Iveco Crosswayi LE, to je rezultat provedenog natječaja.
@smogovac

Back to past. thumbs
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Tomek

Bit će zanimljivo s garažnim brojevima. Nadam se da Lion's Cityji nastavljaju u Podsusedu sa 348 i Dubravi sa 478, Crosswayi u Dubravi mogu nastaviti sa 421, al u Podsusedu nema mjesta za 7 Crosswaya oko postojećih Crosswaya (40-54).
Podsusedu bi bilo najbolje budući da je gazda i Gorice da je s Crosswayima počeo od 801, sad bi samo nastavio, tako i tako nema veze di je koji bus budući da više ne mijenjaju gbr prilikom selidbe među pogonima.
Ja očekujem da će par NG312 u rashod, al ne i svi, a i NL263 iz Gorice iz 99., bilo bi vrijeme makar su neki zadnja dva mjeseca generalno sređeni što je po meni kad se već znalo da dolaze novi solo autobusi bilo razbacivanje sa novcem, al to je uobičajno za ZET zadnjih 12 godina.

marin

Od jučer stoje 2 nova Crosswaya u APP. Otkud su sletili tamo pojma nemam. Isti (bar izvana) kao i ovi do sada.