ZET razno (4)

Autor Volzhanin, Lipanj 25, 2019, 20:42:19

Kocka 146

#1350
Kao i 536.  rofl
Nije baš u njemu ugodno.
Sretan je tko zna voljeti! - Hermann Hesse
Usput posjetite moj YT kanal Lovro Zet 2-HŽ! 🤠

Stilben426

#1351
Zasad su na 215 532, 536 i 801, na 217 su 227 i 394.
Od ostalih je zgodno spomenuti 531 na 290, upravo sada zatvara vrata na Kvatriću.

Citat: Kocka 146  u Srpanj 16, 2024, 17:32:20Kao i 536.  rofl
Nije baš u njemu ugodno.
Vozio sam se u njemu neki dan, baš je fino hladio.

Citaro218ZG


Citat: 421  u Srpanj 16, 2024, 16:52:03Nije poslan, drž se hlada, sunčanica je opasna za maloljetnike i mlađe punoljetnike.

Citat: 421  u Srpanj 12, 2024, 19:32:41Voditelj Centra za nadzor, upravljanje i razvoj prometa, znači, čelni čovjek navedenog sustava od 60ak ljudi piše gluposti?


Pozdravljen budi, primjetio sam da se ti stalno nešto ljutiš i pjeniš kao Shauma šampon tu na druge članove koji pristojno i konkretno iznose svoja mišljenja i činjenice koje su 95 % točne i istinite navode govore.
Ja te osobno ne poznajem, no čini se da svakog imaš na piku pa tako i mene.
Ja nisam stručan toliko da ti postavim dijagnozu, no mislim da bi ti jedan pregled kod psihijatra za poremećaje u ponašanju vrlo dobro i korisno odgovarao.
Štogod ljudi kažu što je točno ti uvijek nastupiš kao da te neko pogodio u živac.
Svojim stavom širiš negativnu energiju a ovdje možda ima ljudi koji su vrlo osjećajni te taj tvoj stav ne doprinosi ugodnom boravku na forumu.
Ako smatraš da sve znaš, da si uvijek u pravu, i ako sebe smatraš uzvišenim gospodarom odmah ću ti reći da imaš totalno krivi stav i nemaš nimalo osjećaja da sa svojim stavom lako povrjediš druge, no ti si samo bezosjećajna duša koja luta ovozemaljskim životom bez zahvalnosti Isusu Kristu i Stvoritelju živog i neživog što ti je dao dar života, govora, vida i sluha.
Bog je ljudima dao jedno lice, ali ljudi često sebi naprave drugo pa tako i u tvom slučaju.
Razmisli o sebi to ti je moj topao ljudski savjet, jer tvoj stav je ugroza za pozitivne ljude kojih ovdje itekako ima,a ja ne znam da li ti je iko ovdje to ovako napisao ali ako nije eto neka ja budem prvi.
Nije mi namjera se svađati ali nemam namjeru ni čitati takve stavove upućene ljudima koji se trude ovdje iznjet svoja zapažnja i misli,  sviđa mi se ovaj forum, primjetio sam dosta super ljudi, voljnih pomoći i objasniti, sa pozitivnim stavom koji kad napišu nešto dobro mogu biti ponosni na sebe da su nekome nešto pomogli.
I trebaju biti ponosni što imaju volju drugima ukazati na neke stvari ali ne mogu samo gledati i šutjeti kad vidim ovakve primjere što ih ti daješ.
Toliko od mene za sada.

Srdačan pozdrav i ispričavam se na podužem izlaganju mog stava i mišljenja.
Prilike se ne događaju. Vi ih stvarate , budite pilot svog života

Uspjeh je zbroj malih napora koje ponavljate iz dana u dan
"Zaista, kažem vam, ako se ne obratite i ne postanete kao djeca, nećete ući u kraljevstvo nebesko." (Matej 18,3)

Stilben426

#1353
Dobro, ajde sad ti to shvaćaš malo preozbiljno. Nije 421 nikoga napao, niti širi negativnu energiju. To je jednostavno način na koji on komunicira. Ja nemam problem s tim, nikad se nisam osjetio ugroženim ni napadnutim općenito kad god netko ima stav oprečan mom. Ti si jako fin i kulturan i sve je to super, ali opusti se malo.

Citaro218ZG

#1354
Citat: Stilben426  u Srpanj 16, 2024, 20:20:36Dobro, ajde sad ti to shvaćaš malo preozbiljno. Nije 421 nikoga napao, niti širi negativnu energiju. To je jednostavno način na koji on komunicira. Ja nemam problem s tim, nikad se nisam osjetio ugroženim ni napadnutim općenito kad god netko ima stav oprečan mom. Ti si jako fin i kulturan i sve je to super, ali opusti se malo.

Pozdravljen budi i dobro.
Ja sam rekao svoje mišljenje o dotičnom članu i to pravo zadržavam, jer nisam mogao više čitati njegove ispade.
No dobro, Bog je stvorio čovjeka da bude raznolik u svemu ali jednolik u srcu.
Lp.
Prilike se ne događaju. Vi ih stvarate , budite pilot svog života

Uspjeh je zbroj malih napora koje ponavljate iz dana u dan
"Zaista, kažem vam, ako se ne obratite i ne postanete kao djeca, nećete ući u kraljevstvo nebesko." (Matej 18,3)

421

"Ništa, jer jedan čovjek ne može napraviti ništa nigdje."
https://autobusi.org/forum/index.php?topic=5858.0
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

jazjaz134

118 danas vozi obilazno, preko Baštijanove na Selsku pa ide normalno od Zagorske nadalje prema Mažuraniću

Gabriel Gvozdenović

Može mi neko reći šta je to, danas na liniji 290

Gabriel Gvozdenović

Vide se žice pa bih vas zamolio da mi neko objasni šta je to

421

Kao sigurnosna mjera zaštite putnika nakon eventualne prometne nesreće,  bus123  je opremljen "IZLAZOM U NUŽDI" kroz koji se putnici izvlače izvan vozila.
To je u biti krovni prozor koji ima mogućnost aktivacije putem sajli kako bi se u potpunosti otvorio prolaz kroz koji je moguće izaći jer je tako i dimenzioniran.
(Naj)bolji vizualni primjer su ti VG solo MANovi jer su otvori stakleni pa možeš vidjeti njihove dimenzije jer nisu pokriveni zaštitnom armaturom (kao što si poslikao u Citaru).
Još je jedna stavka bitna, ali često u  bus123  bus123  nedostaje jer biva otuđena, a to su čekići za razbijanje stakala. Sigurnosni ventil kod svakih vrata za otvaranje također je bitan
Svaki  bus123  mora zadovoljiti mjere sigurnosti i zaštite s ovako ugrađenim sistemima koji štite putnike.
Samo je pitanje kako bi se oni snašli u trenucima kad počinju vladati kaos i panika jer nije bilo takvih događaja da su se morali koristiti sustavi u nuždi (osim nekoliko požara na  bus123  bus123 , ali sve je proteklo po protokolu.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln