Tipovi autobusa na linijama

Autor maky, Prosinac 01, 2007, 17:59:05

troosovinac

Citat: koordinator  u Listopad 15, 2012, 13:27:45
Citat: neopran  u Listopad 15, 2012, 12:55:05
prošli utorak 187 na 86 :o
187? Zglobni autobus ne može voziti tu liniju.
može vozi tu liniju
ide preko planog
bela lađa

neopran

Citat: troosovinac  u Listopad 15, 2012, 21:06:42
Citat: koordinator  u Listopad 15, 2012, 13:27:45
Citat: neopran  u Listopad 15, 2012, 12:55:05
prošli utorak 187 na 86 :o
187? Zglobni autobus ne može voziti tu liniju.
može vozi tu liniju
ide preko planog
86 ide priko klisa...

koordinator

Ma nije bitno kuda ide, nego ne može se dalje proći po onim uskim cestama iza Lećevice.
A i kad bi moga proći, zašto bi ga uopće stavljali na tu liniju?  ???

actros

i ja san prošli tjedan vidija 187 s natpisom "86 SPLIT-PLANJANE"  :-\ vidija san je na magistrali u kaštel-starome vozila je u smjeru planog... nisan siguran dali je tada vozila liniju ili je prazna išla preuzeti liniju 37 ili 38... ??? mome kolegi to je bilo jako smiješno (kao lečevica-velegrad) iako je meni sve to pomalo tužno  >:( znam da fali buseva, al ipak poslat zglobnjaka na brdsku liniju dugu 50-tak kilometara, i to u zaseoke u kojima nema po 10-tak ljudi. Ironično, iza njega je vozija solo man na liniji za rudine :-\ Nebi tija nikome solit pamet, al ako je stvarno 187 bila na 86, uz današnja čuda komunikacije (mobiteli,interneti i sl.), ipak bi se mogli malo bolje organizirat

netko

Definitivno zglobni autobus ne prometuje na 86.Cestovno gledajući mogao bi proći glavnim prometnicama,ali apsolutno nemoguće izgleda prolaziti kroz navedene zaseoke(interaktivna karta).
Osim toga to su sela gdje vjerovatno i solo autobus vozi poluprazan.
Jedino postoji mogućnost da se tu radi o nekakvom presjedanju,ali zašto to nije navedno onda u voznom redu......
O ovome smo još davno bili nešto pričali....U svakom slučaju zanimljiva situacija,trebalo bi provjeriti.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Paško

#1265
Citat: JA!!!  u Veljača 24, 2010, 21:01:00
Danas nešto čudno. ??? Oko podne sam na gornjoj cesti u Kaštelima vidija neki Man SG 313 (nažalost nisan uvatija g.b) sa putnicima unutra na liniji za Planjane (barem tako piše na dispayu). Jel to nešto izvanredno, neka greška, nešto novo??
Danas imam i slike....samo se ovaj put radi o Conectu:

.....i na kraju skrene za Trogir...


Citat: maky  u Ožujak 04, 2010, 21:26:00
Kolega JA redovito piše o zglobnom autobusu na liniji za Planjane i kako ga sretne u Kaštelima. Planjane su mali zaseok u Šibensko - Kninskoj županiji do kojeg ima 7 dana jahanja i negdje se jedva provuče i solo autobus. A da ne govorim da i on bude poluprazan, tako da neznam zašto bi netko pomislio da tamo zaista vozi zglobnjak (ili pak 2  zaredom  ;D ). Ja znam da ima i fotka sa tom linijom na displayu, ali to je također šala. Ono je autobus koji svaki radni dan ide na liniju 38.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

qwertz


zglobni ne prometuje na 86 nego to uvik isti vozač stavlja taj broj jer je on iz tog mista,glupo ali šta reć o tome,svaka je suvišna

koordinator

U zadnjih par dana često viđam Classice na 35ici i 27ici što do sada nije bio slučaj.  bus123

Josip-Split

u subotu je na liniji 12 bia gb 222,a jučer 265  ;D

koordinator

Ako sam dobro vidio iz daljine, večeras je na polasku 37me iz Splita u 22:30 bio g.b. 225  ???  ???  ???
Prije toga je došao na Solinsku iz neuobičajenog smjera bez displeja.

Degeneral


troosovinac

bela lađa

COVIK

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

koordinator

Neznam baš koliko je zgodno (ako je uopće i moguće) s njim slomiti na trogirski kolodvor.

troosovinac

Citat: koordinator  u Listopad 28, 2012, 12:13:49
Neznam baš koliko je zgodno (ako je uopće i moguće) s njim slomiti na trogirski kolodvor.
vozia ga???
bela lađa