Linije - razno 2020.

Autor vrba, Veljača 02, 2020, 17:40:26

lovac27

#450
Aaaa. Sigurno idu zglobni na 330 kad će voziti App.😁

tramvajac 92

Ja se nadam Citelisu.  ;D

135 je sa 34 polaska pala na 31. Nije neka šteta, samo je trebalo ostaviti 17:45 polazak.

smogovci.bbb2

I tko ne bi glasao za Milana. U ovoj krizi on daje zglob na 330. Ne jedan, ne dva nego četiri good_boy
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN19464

Kako znate da će biti zglob?

lovac27

#454
Moja pretpostavka. Da ApVG fale vozači ili vozila onda bi ih posudili. Pošto App preuzima 330 nema što drugo biti nego zglob. Od kad je vozni red smanjen na 4 vozna reda,bus je pun. Što će putnici ući u bus vidjeti da je pun,čekati drugi bus koji ide za 15 min a on opet pun. Drugog rješenja nema,nego  4 zgloba na 330 s kapacitetom od 40%. Vjerojatno će slati stare manove #137 i njegovu braću.
Dubrava je dugo vozila vozni red 1 na 330 sa zglobnim,najčešće mercedes 0305G,a i starim manom. Sjećam se 598 na lin.330 i 709 koji je jedno vrijeme bio u garaži VG
Ponavljam,moja pretpostavka....

atr-zgb

Biti ce goricki autobusi, vozaci u APVG preuzimaju vozila.

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

lovac27

Citat: atr-zgb  u Studeni 28, 2020, 10:38:05
Biti ce goricki autobusi, vozaci u APVG preuzimaju vozila.
Ne kužim,što onda  ApVG vozači zadužuju još vozila? Koja solo ili zglob? Jel će onda povećati broj autobusa na 330 ili app vozi sa svoja 4 autobusa 330 a gorički vozači?

atr-zgb

Samo 4 vozaca dolaze na ispomoc u APVG radi veceg broja godisnjeg i bolovanja.

smogovci.bbb2

Pitanje za znalce ili forumaše koji tamo stanuju. Zašto ZET piše Gračansko Dolje kad je naziv ulice Gračansko dolje. Jesu oni dali ime po nazivu ulice pa su "Dolje" pogrešno napisali prvim velikim slovom ili postoji naselje tog imena (koliko znam, ne postoji) buljo
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

421

https://www.zagreb.hr/en/gracanska-cesta-gracansko-dolje-od-18-01-do-18-04-/137721
Gračanska cesta/Gračansko dolje od 18. 01. do 18. 04. 2019
17.01.2019.
Zbog izvođenja radova izgradnje žičare, Ulica Gračansko Dolje na dijelu od kućnog broja 109 do Ulice Nad Tunelom, od petka 18. 01. 2019. godine od 08,00 sati do 18. 04. 2019. godine do 20,00 sati bit će zatvorena za sav promet.
Obilazni pravac za vrijeme izvođenja navedenih radova bit će:
Gračansko Dolje (sjever) – Gračanska cesta – Gračec – Grabeščak – Isce – Gračani – Gračansko Dolje (jug) i obratno.
Sugrađane upozoravamo na moguće poteškoće u prometu te molimo za strpljenje i razumjevanje, naročito na Gračanskoj cesti u zoni izvođenja radova zbog povećanog prometovanja teretnih vozila koja ulaze odnosno izlaze sa gradilišta.
Za vrijeme navedenih radova promet će se odvijati prema privremeno postavljenoj regulaciji.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

Službena karta Grada Zagreba, lijepo piše Gračansko dolje (d malo slovo)
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

tramvajac 92

13 minuta interval u špici, van špice 16. Pod kraj dana 22 do 23 minute. Nema šanse da ga zapamtiš, ni interval, nit kad su polaski.