Nabavke novih autobusa (3)

Autor gorgoroth, Rujan 20, 2019, 20:41:40

NP-549

Što se nas tiče nije stigao nijedan. Primopredaja nije bila, busevi su kod zastupnika

pehar_11

Citat: NP-549  u Srpanj 29, 2022, 17:50:58
Za vozača je odličan,  a u eksploataciji će se pokazat kakav je za putnika i općenito za rad. Za vozit je top.  Puno mjesta za vozača, jednostavan mjenjač,  mjesta lijevo za stvari i mobitel ..... samo fali polica ili ladica za novac na vratima kabine.  To ćemo riješt
Ajde baš mi je drago. Jer zbilja ima jako puno mjesta za vozača, barem ovako iz vana. Kakva je klima? To se čini bitno u ovo rijeme godine.
Vrijeme je novac.

gorgoroth

Citat: NP-549  u Srpanj 29, 2022, 17:58:19
Što se nas tiče nije stigao nijedan. Primopredaja nije bila, busevi su kod zastupnika
Ok, da se ispravim, jesu li stigli na Čavle, ako znaš

NP-549

Feniks - klima odlična i za vozača i salon. Odvojeno upravljanje.

MAN - neznan niš, zatrpani smo poslom oko Iveca

421

@NP-549
Prilikom otvaranja prednjih vrata zapinje za rubni kamen ako si preblizu, mjesto lijevo za stvari i mobitel dostupno je putniku/cima iza vozača jer ima otvor između stakla i cijevi, vidljivost kroz retrovizore mizerna i nedovoljnog podešavanja, tipke za otvaranje vrata s lijeve strane s lošom kontrolom, nema mjesta za odlaganje stvari vozača (naprtnjača), vješalica loše pozicionirana i dostupna putnicima iza vozača...
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

NP-549

Nisam ulazio u tako duboke analize. To će rad na liniji pokazat koji su mu nedostaci.  Ne sviđa mi se prozirno staklo iza vozača,  to ćemo odma zatamnit.   Zrcala jesu skromna, ali velika nam fale iz navike.  Za ovakav auto čisto dosta.  Samo su zeru prenisko.
Motor/mjenjač top,  a ručna hvala bogu obična, a ne elektro ko Zetova.

Boky719

Došli u garažu

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

NP-549

Iznutra

gorgoroth


421

Zašto tahograf nije u DIN otvoru na armaturi vozačke table?
Vaš zahtjev ili ?
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

Gdje završi ovaj kotač iz putničkog prostora, ostave ga u garaži ili što rade sa njim umnik2
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

"Na kockama za rashod, na ovima koji voze hrđave. " smogovci.bbb2
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

NP-549

Prije će taj kotač okrenut prve kilometre nego njegov bus

Vanjac

Ima li informacija kada će novi manovi u promet?
"U raju je dobro, al u paklu je ekipa"