Klima-uređaji u autobusima

Autor sofer29, Svibanj 02, 2022, 18:48:35

sofer29

U APD servisnoj radioni ima samo 1 covjek/radnik na cijeli pogon koji popravlja klime..u nocnoj uspije 1,eventualno 2  bus123 koliko toliko oaposobit sa svim tim novim dijelovima koje imaju na bacanje  russian_roulette pivkan

Melisa Kodžoman

Imaju li NG313 uopće klimu za putnički prostor? Znam da ima za vozača.

filip123

Iskreno ne znam kako gbr 200 (lin.206) smije biti u prometu jer situacija a klimom u njemu je užasna.
Ne samo da klima ne hladi i ne samo da radijator grije, već iz klime/ventilacije puše vruć zrak.
U prikolici je čak i ujutro nepodnošljivo

vrba

Citat: Melisa Kodžoman  u Svibanj 25, 2022, 07:31:54
Imaju li NG313 uopće klimu za putnički prostor? Znam da ima za vozača.
Svi osim 155 imaju za putnike klimu.

ChRiStIaN

Lani je sa biodizelima bila situacija da je radila klima na od prilike polovici.

Ove godine, uzas. Na svega dva-tri ako radi i to jako slabo.

776 - ne radi
531 - ne radi
536 - ne radi
537 - ne radi.

@ Autobusi Hrvatska @

MAN truck bus

#80
U Dubravi samo 352 i 355 hlade od novih MANova i 354 mlitavo, sve u svemu tužno. Crosswayi LE, kako mi se čini, hlade svi.
Most people get all angry about going to work the grind, just living for the weekend and all that, not me! Nope, I enjoy what I do!  Contributing the only way I know how. No place I'd rather be, nothing else I'd rather be doing. This is what life's all about only and I only really feel like myself.

tramvajac 92

678, 668 ništa, 694 nešto hladi. 668 ni display ne radi.

NP-549

Citat: MAN truck bus  u Svibanj 25, 2022, 14:22:51
U Dubravi samo 352 i 355 hlade od novih MANova i 354 mlitavo, sve u svemu tužno. Crosswayi LE, kako mi se čini, hlade svi.

Pa šta ih ne daju u Leskovac,  pod jamstvom su

vrba


sofer29

Citat: NP-549  u Svibanj 25, 2022, 19:29:48
Pa šta ih ne daju u Leskovac,  pod jamstvom su

Kaze kolega kojem je neki clan familine tam delal,njima dode bus,kompjuterski poniste greske,tu i tam sa drugog busa skinu ak je kaj hitno/kriticno i to je to..djelovi na kapaljku dolaze,a i nije da im se bas dade delat i slicno  glavauzid

ChRiStIaN

758 za vozaca radi, u putnickom slabo. Vrti se, zuji al slabo puse.
@ Autobusi Hrvatska @

MAN truck bus

741 0 bodova, ali zato ide iznad prosjeka za Citelis.
Most people get all angry about going to work the grind, just living for the weekend and all that, not me! Nope, I enjoy what I do!  Contributing the only way I know how. No place I'd rather be, nothing else I'd rather be doing. This is what life's all about only and I only really feel like myself.

Tomek

Kad je to bilo? Oko 16:30 Ilicom prošao u smjeru zapada s natpisom autobus u kvaru.

tramvajac 92


Citat: MAN truck bus  u Svibanj 26, 2022, 18:33:33
741 0 bodova, ali zato ide iznad prosjeka za Citelis.
Znači njega je zamijenio 163.
Citat: Tomek  u Svibanj 26, 2022, 19:58:38
Kad je to bilo? Oko 16:30 Ilicom prošao u smjeru zapada s natpisom autobus u kvaru.
163 je u 17:45 išao iz Prečkog za Črnomerec.

Putnik79