Libertas - razno (3)

Autor dulib, Prosinac 01, 2007, 19:46:56

narancasti

man750 slažem se s tobom u potpunosti,možda bi pametnije bilo napraviti shoping centar u komolcu a remizu ostaviti na strarom mjestu

man134

Citat: narancasti  u Ožujak 04, 2008, 19:29:13
man750 slažem se s tobom u potpunosti,možda bi pametnije bilo napraviti shoping centar u komolcu a remizu ostaviti na strarom mjestu

Citat: narancasti  u Ožujak 02, 2008, 15:11:49
po mom mišljenju remizu bi trebalo premjestiti iz centra grada

ovdje se bas nisi slago odjednom si promjenio misljenje,u ostalom bez veze "razbijamo glavu" o tome nitko nas ni nece ni pitati nego ce uciniti svoje.. ;)

man750

kakvo je ono čudno vozilo danas u remizi?
kabriolet dvosjed sa točkovima od bicikle(četiri),ako sam dobro vidio
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

Garage

To su oni putujući, mislim Francuzi. Namjeravaju obići, ne znam dokle, do Nove godine. Neki dan su bili u Zadru, bilo na Dnevniku.

dulib

http://www.raidpariscalcutta.org/mediaphoto.php
"cudno vozilo" je garazirano u remizi do nastavka slijedece etape puta

narancasti

danas jedan od cabria nije bio na parking-u , da li tko zna gdje je ??

dulib

Citat: man750  u Ožujak 05, 2008, 14:51:05
...g.br 100 je poceo voziti nakon popravka zbog sudara (lakseg )koji je imao negdje na Lapad stanici...
da, nastavio je voziti bez popravka nakon policijskog uviđaja, sudar je bio (laksi) za gbr.100, ali ne i za ovog drugog...

... busu je trebalo poprilicno da se zaustavi ???... ili je pak u pitanju smisljeni povratak i namjestanje u "svom" traku


dulib

Citat: narancasti  u Ožujak 06, 2008, 21:05:45
danas jedan od cabria nije bio na parking-u , da li tko zna gdje je ??
u garazi je

man134

kad se to dogodilo tko je kriv ??

man750

Citat: narancasti  u Ožujak 06, 2008, 21:05:45
danas jedan od cabria nije bio na parking-u , da li tko zna gdje je ??
Jednog cabria su jos u ponedjeljak vidio u garazi na kanalu
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

dulib

koliko sam vidio na mjestu cabria gbr. 22 su sjedista, vjerojatno ona koja ce se ugraditi u gbr. 28, pa je to valjda i razlog sto je gbr. 22 premjesten u garazu, ne bas na kanalu, ali blizu je...

narancasti

danas sam čuo od jednog vozača da bi Mokošica mogla ostati bez linije 1B  , razlog tome je što autobusi nemogu doći do zadnje stanice zbog nepropisno parkiranih automobila

Srđan

Citat: narancasti  u Ožujak 07, 2008, 21:54:51
danas sam čuo od jednog vozača da bi Mokošica mogla ostati bez linije 1B  , razlog tome je što autobusi nemogu doći do zadnje stanice zbog nepropisno parkiranih automobila
Demantirao osobno B.Lasić danas na radio Dubrovniku;znači vozit će i dalje.

narancasti


man750

Citat: Srđan  u Ožujak 07, 2008, 21:57:27
Citat: narancasti  u Ožujak 07, 2008, 21:54:51
danas sam čuo od jednog vozača da bi Mokošica mogla ostati bez linije 1B  , razlog tome je što autobusi nemogu doći do zadnje stanice zbog nepropisno parkiranih automobila
Demantirao osobno B.Lasić danas na radio Dubrovniku;znači vozit će i dalje.
potpuno razumijem i podrzavam vozace Libertasovih autobusa, a doticnom gospodinu nevjerujem puno,jer nebi bilo prvi put da ........ Procitajte njegov interviju iz novina koji post prije, a koji vrvi netocnim cinjenicama.
druga stvar je sto bi se svi htjeli dovesti autima ispred vrata ,ali tako je kako je ,a propisi bi se trebali postovati .TKo pita one u Starom Gradu koliko su daleko ostavili auto i jos moraju platiti parkiranje,nadlezne sluzbe bi morale odraditi svoj posao
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -