Linije - razno 2007.-09.

Autor tomobrad, Prosinac 01, 2007, 19:50:46

tramvajac 92

Drago mi je što sam vam mogao pomoći, kolega  ;D

421

Nadam se da ćeš ponijeti svoju ID Autotroleja pa da kolega proveze kolegu kako treba- kolegijalno(gratis)!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Shole


421

#498
zahvaljujem kolega     ;D ;D ;D ;)
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

narancasti


421

Citat: narancasti  u Prosinac 12, 2009, 17:48:15
;D ;D ;D ;D


Ja zakuham kašu i još mi se smiješ??
Doć ćeš Ti meni u ZG gosparu iz Grada !! Šalim se dakako , bilo bi mi drago da se i vidimo.
Samo se bojim da ćeš napraviti puno km i biti razočaran.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

MAN19464

danas je bio kolaps na linijama 311 i 313 zbog snijega jedan bus ostao zaglavljen a ostali vozili skračeno, goričku zimsku službu snijeg iznenadio i ostali nespremni.

MAN19464

jel zna netko ggdje je izlazno stajalište na savskom mostu? zašto nema znaka na kojem piše izlaz putnika? i šta ako se nešto dogodi putniku na izlazu iz busa a nije označeno mjesto?

tramvajac 92


dean25

Ukida se linija 170
Autobusna linija 170 Jarek Donji – West Gate ukida se zaključno s 31.12.2009. godine jer je za prijevoz putnika do trgovačkog centra West Gate izabran drugi prijevoznik.

Tomek

Ajme majko, pa bus je stalno bio krcat, dok su Presečkovi busevi išli poluprazni sa autobusnog kolodvora..

STIB

Citat: dean25  u Prosinac 29, 2009, 16:02:20
Ukida se linija 170
Autobusna linija 170 Jarek Donji – West Gate ukida se zaključno s 31.12.2009. godine jer je za prijevoz putnika do trgovačkog centra West Gate izabran drugi prijevoznik.
Taj drugi prijevoznik vozi:
a) besplatno,
b) iz Podsuseda, dakle iz 1. zone ZETa  :D
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Portos

Citat: STIB  u Prosinac 29, 2009, 22:29:56
Citat: dean25  u Prosinac 29, 2009, 16:02:20
Ukida se linija 170
Autobusna linija 170 Jarek Donji – West Gate ukida se zaključno s 31.12.2009. godine jer je za prijevoz putnika do trgovačkog centra West Gate izabran drugi prijevoznik.
Taj drugi prijevoznik vozi:
a) besplatno,
b) iz Podsuseda, dakle iz 1. zone ZETa  :D

Ako je riječ o Presečkom i o busu već oslikanom u boje West Gatea on kao posebna vožnja već polazi iz Podsuseda. Koliko košta vožnja pitanje je sad :D

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

tramvajac 92

Njega ili?
Za putnika je besplatno..

conecto

Citat: manoplan  u Lipanj 27, 2008, 20:48:27
Kako stvari s vremenom stoje,mogla bi večeras past još jedna reportaža o poplavi Škorpikova-Bologna  ;D

Bilo je poplava i nekada.

Godina 1999. izvor: list "ZET"

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...