Neuobičajeni tipovi autobusa na linijama 2024.

Autor zag, Siječanj 01, 2024, 00:04:00

Kocka 146

#195
Citat: Stilben426  u Svibanj 08, 2024, 12:33:15Na 607 je uobičajeno sve osim školskih i mini. Fiksno su i solo i zglobni Citelisi, ali voze i Cityji i Crosswayi kad su slobodni.

Nije nigdje zapisano kakvi su uobičajeni kakvi nisu, a s obzirom da je linija već dosta dugo u prometu  možeš zapisati pošto već imaš temu koju si sam stvorio...
Sretan je tko zna voljeti! - Hermann Hesse
Usput posjetite moj YT kanal Lovro Zet 2-HŽ! 🤠

tonkovicmk1


Stilben426

Citat: Kocka 146  u Svibanj 08, 2024, 14:13:01Nije nigdje zapisano kakvi su uobičajeni kakvi nisu, a s obzirom da je linija već dosta dugo u prometu  možeš zapisati pošto već imaš temu koju si sam stvorio...

Linije 607 u popisu namjerno nema jer je to privremena linija, zato sam ti i napisao ovdje. Još jedan razlog zašto pišem ovdje, a ne u temi je taj što je tema zaključana (na moj zahtjev), a sve i da nije ja nisam član forumskog osoblja da mogu prepravljati teme kad god ja to želim.
Kad se već pozivaš na temu, onda bih te za početak lijepo zamolio da se držiš iste. Ja da prepravim temu pa da i dalje dojavljuješ dnevne disponenture linije 146, Citelise, MAN-ove '06 i školske na Savskom mostu? Bez obzira na to što u temi ne piše za liniju 607 i školske na 164, postoji uputa u kojoj piše:

"AKO SE TIP AUTOBUSA NA LINIJU DISPONIRA U PERIODU DULJEM OD DVA MJESECA, ONDA JE ON UOBIČAJEN NA TO LINIJI."

Trenutno smo u takvom razdoblju da su svi tipovi autobusa uobičajeni na svim linijama. Samim time ova je tema izgubila svaki smisao, a s obzirom da je dojavljivanje neuobičajenih pojava manje-više sve što ti radiš ovdje, jasno je da se osjećaš ugroženo, ali to nije moj, niti tuđi problem. Zato prestani biti drzak i bezobrazan.

Kocka 146

Nisam drzak, ja pokušavam objasniti na najbolji mogući način, ali odmah se nađu ljudi da napadaju, jer su takvi.

Možda sam neki put dojavljivao uobičajene stvari, ali i drugi su, drugima ne bi rekao, nego imaš pik na mene baš, a ja nisam od zlata.
Ne znam baš da su dnevne disponenture na liniji 146, MAN NG 313, Mercedes Facelift, MAN 06' uobičajeni, onaj dan sam naglasio jer su bili svakakvi tipovi što je apsurd! Zato sam se i prilagodio tvojem takozvanom nekakvom popisu, ali opet ne valja.

Kad dojavim super stvari onda nećeš ništa reći, nego kad dojavim po tebi krive stvari odmah ti počinješ napadati i ja ne dojavljujem samo tipove, slikam, pokrećem neki put temu, javljam što se događa, a ti uglavnom čekaš da netko nešto krivo kaže i onda ga napadaš.
Ako je takvo razdoblje, neka odgovarajući zatvore temu i mila gera...
Sretan je tko zna voljeti! - Hermann Hesse
Usput posjetite moj YT kanal Lovro Zet 2-HŽ! 🤠

Stilben426

#199
Citat: Kocka 146  u Svibanj 08, 2024, 20:44:48Kad dojavim super stvari onda nećeš ništa reći, nego kad dojavim po tebi krive stvari odmah ti počinješ napadati
Što je ovo, vrtić? Hoćeš da ti kupim čokoladu ili nešto? Kad si ti zadnji put javio išta što je super, 90 % dojava vrti se oko linije 146. Tema je postala apsurd ispod svake razine, svoj vrhunac doživljava upravo sada, kada eskalira.
Zašto napadam samo tebe? To bi ja trebao pitati tebe jer u većini slučajeva ti napadneš mene prvi. Ti si mene (opet) prvi prozvao za neažuriranje teme i zbog toga ide ova tirada. Apsolutno si indolentan prema svim uputama, savjetima i kritikama koje ti se upute i onda "buuuhu svi me napadaju". Ili piši kako treba, ili ne piši ništa. Za sve ostalo možemo se čuti u pp da se ne odmiče dalje tema.

tonkovicmk1


luka1234

235 na 126
823 na 134/3 umjesto 752 (parkiran na Črnomercu)
272 na 137

Perokani


Kocka 146

Sretan je tko zna voljeti! - Hermann Hesse
Usput posjetite moj YT kanal Lovro Zet 2-HŽ! 🤠

tonkovicmk1


Kocka 146

Sretan je tko zna voljeti! - Hermann Hesse
Usput posjetite moj YT kanal Lovro Zet 2-HŽ! 🤠

tonkovicmk1

109/9 je već stajao na peronu 109, bio je to neki NG313, a 176 je došao iza njega.

Mercedes bus


Kocka 146

Citat: tonkovicmk1  u Svibanj 13, 2024, 14:42:56109/9 je već stajao na peronu 109, bio je to neki NG313, a 176 je došao iza njega.
109/10 nije jer je to 158, a 109/9 je 176 i ide po tom vremenu.
Sretan je tko zna voljeti! - Hermann Hesse
Usput posjetite moj YT kanal Lovro Zet 2-HŽ! 🤠

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"