Fotografije iz 2024.

Autor gorgoroth, Siječanj 01, 2024, 10:07:26

gorgoroth

Baš me zanima da li će se ova gornja slika obrisati, meni se sve i jedna obrisala gdje nije cijeli autobus u kadru

pehar_11

#271
4/10. Smetaju auti i stup a drvo je previsoko i debelo. Da njih nema bila bi solidna sedmica. Kvaliteta je katastrofa, neznam jel do kamere ili foruma, možda čak i oboje. Najbolje lokacije za fotke jesu Hreljin okretište, Platak kod spomenika planinarima, Poklon i sve dalje od Moščeničke. Dopunite ako sam u krivu
Vrijeme je novac.

MAN truck bus

Nešto je do foruma. Nedavno sam uredio fotke na laptopu, napravio resize i objavio, ali kvaliteta drastično narušena.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

pehar_11

#273
Uostalom, veličina rezane slike nebi trebala biti ovoliko manja. Original je 1024x768, a ova koju sam ja stavio je 631x493
Vrijeme je novac.

gorgoroth


Paško

Ja sam za brisanje fotke #833, loša je, eventualno bi mogla u neku drugu temu. Najviše smetaju automobili. Što se tiče kvalitete fotki, postoji postavka koja se zove JPEG quality ("This sets the JPEG quality. A higher value increases the image quality but may also increase the attachment file size."), a vrijednost joj se kreće od 1 do 100. Kad su privitci prvi put uvedeni, bila je 75. Meni je to bilo premalo, slike su bile prezrnate, pa sam prebacio na 90. Sad sam stavio na 95. Vidjet ćemo kakav je učinak (i na kvalitetu i na veličinu fotki).
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Volim autobuse

730 i 760

Volim autobuse


Volim autobuse


lussin

133 i 732, 749 solo i sa 130, 756, 771, 811, 821 i 797

gorgoroth

811 na Hreljinu

NP-549

Neznaš ča je gore - šofer, bus ili ovaj prolaz

Volim autobuse

784

gorgoroth

132

Volim autobuse

830