Vojvodić Promet, Blato

Autor 5AR, Listopad 04, 2008, 23:06:42

inspektor Maska

PAP-TOURS nemoj se ti puno obazirati na ovog miky-a,on ti nis drugo i ne radi do skupljanja raznoraznih ponuda,kataloga i onda kad mu to dopizdi dodje na forum zabejavat posten narod ;)

neoplan fahrer

Svakom kome padne na pamet rec da je Iveco bolji autobus od Setre, ili nema tri ciste u glavi, ili nema pojma o autobusima!  :-\
>>MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI<<

zlikowszky

Citat: miky  u Siječanj 23, 2010, 17:42:54
....a Tourismo kako mu i ime kaže se proizvodi u Turskoj,

Njegovo ime (Tourismo) nema apsolutno nikakve veze s činjenicom da se proizvodi u Turskoj. Isuzu Turquiose da, ali Tourismo - NE. S gospodarskom granom turizam - itekako da. S Turskom, NE!
Turska se ni na jednom jeziku svijeta ne piše sa slovom "o" u svojem nazivu.
To je samo tvoja slobodna procjena.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

miky

Citat: PAP-TOURS  u Siječanj 23, 2010, 21:19:36
Citat: miky  u Siječanj 23, 2010, 17:42:54
Citat: PAP-TOURS  u Siječanj 06, 2010, 17:20:15
Mi imamo jednog iz 2003. g rađen u Sloveniji u automontaži , solidno je urađen puno bolje nego oni koji su u turskoj , ali po meni najbolji su ovi koje  radi irisbus . Sigurno je isplativiji od sprintera jer je u startu jeftiniji a i djelovi su jeftiniji tako da je jeftinije održavanje . Prednosti su što je komotniji (veći) od sprintera ima više mjesta za prtljagu i putnike , i može imati više od 20 mjesta . Veći je i u visinu tako da se i veći putnici mogu ispraviti .  ;)

Sprinter je malo udobniji za putnike pozadi i kvalitetniji ali ne tolko kolika mu je cijena .  ;)

PAP, da te ne znam rekao bih da si ovo ime sam sebi dao prema nazivu za malo čudne ljude, kad  ono kažemo da je netko papak...

Pa Ti uspoređuješ IVECO i MERCEDES (Daily i Sprinter)!!! Meni si rekao da ne kupujem Setru nego da kupim "jednako kvalitetni i atraktivni" Tourismo...

Što je Tebi?  Iveco je tvrd kao kamion i dobar jedino za voziti teret, ali mi (Ti i ja) vozimo turiste i bezpredmetno je uspoređivati ta dva potpuno različita vozila...

Setra je najbolji autobus za turizam i proizvodi se ( i danas) još u Njemačkoj, a Tourismo kako mu i ime kaže se proizvodi u Turskoj, a o atraktivnosti da ne pričamo, pa u HR agencije prije uzmu Setru  serije 300 pa i 1992.g. nego Tourismo 2001.g., pa jedan prijevoznik iz Metkovića ima Setru S 315 HD 1996.g. i bolje mu radi, a i manje se kvari nego njegov Tourismo 2001.g....

Nemam ja što raspravljat sa tim ljudima koji nikad nikoga nisu pohvalili na ovom forumu nego na svaki potez konkurencije reagiraju sa ismijavanjem (zato ti biznis i šteka kolko vidim) . Drugo ti mene neznaš jer si vjerovatno dosta stariji od mene iako se to iz tvog  ponašanja i nemože baš zaključiti  . Treće i sam sam napisao da je iveco  neudobniji od sprintera ali je zato i velika razlika u cijeni . I nevidim kakve veze ima tourismo i setra sa ovom temom, svi znamo da je setra kvalitetnija a tourismo atraktivni .    ;)

Tourismo atraktivniji??? Ma što mi to kažeš? Vidim ATR kupuje sve Tourisme umjesto Setri????? Atlas je isto pun Tourisma...??? Samoborček isto??? Što je Tebi??? Izbij sebi iz glave nametati drugima svoje mišljenje, pogotovo kako kažeš da si mladji od mene, a to znaći i puno NEISKUSNIJI...Pa onda lijepo promatraj sa strane tatu kako radi (predpostavljam da Ti tata vozi ili ima autobuse) pa lijepo gledaj i uči se...

elvis

Covjek je jasno rekao da je Setra kvalitetnija,sve te firme koje si nabrojao kupuju kvalitetnije,sto znaci da je PAP-TOURS ipak u pravu

Berlingo

Iveco turbo daily nije nista narocito ni pod teretom. Kad je prazan mislim da goreg vozila od njega nema. Jos malo pa ce mojih 600 tkm na takvim vozilima. Ne pisem bez vraga.

PAP-TOURS

Neznam o čemu raspravljate protiv mene kad u biti svi govorimo isto . Ja sam samo rekao neke prednosti daily-a prema sprinteru , sve ostalo je na strani sprintera , po ponudama koje ja imam sprinter je dosta skuplji . Isto tako setra je puno bolji i kvalitetniji autobus od tourisma ( u ostalom i mi imamo 315 HD i neznam zašto bi govorio da nije tako) , Meni je osobno na oči ljepši tourismo , kao i većini putnika (o ukusima se ne raspravlja) .

Brišem onaj gore post jer kvarimo bezveze temu ponavljajući iste stvari.
PAP TOURS - Travel  Agency

bus75

IVECO su dobri minibusevi,svaki veći prijevoznik ih ima (Autotrans, Čazma), a ovo je akcijska cijena, obično su oko 60000 eura bez poreza

5AR


COVIK

Iveko danas


Uploaded with ImageShack.us

Izgleda da je ima bliski susret s nekim ili nečim


Uploaded with ImageShack.us
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

5AR


5AR


S-line

---Setra S317UL---

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

5AR

Prinova Isuzu ex Presečki 10-166