Fotografije iz 2026.

Autor Tuna, Siječanj 02, 2026, 22:37:59

tonkovicmk1

Danas je vani bilo preko 33 stupnja, ali me to ne spriječava da napravim koju fotkicu pa uživajte. Uglavnom sam fotkao APP facelifte na supstitucijama L623 i L625.

1. #181 na 623;

2. #175 na 623;

3. #182 na 623;

4. #187 na 625; 

5. #186 na 625; 


Glavni arhivator

Novotariju 389 nisi slikao?
Nada je najgori neprijatelj mladog čovjeka.

tonkovicmk1

Tko voli nek izvoli, ja sam više za starije društvo. hi

sniff


Kocka 146

#319
Slika ->  😎🔥
Sretan je tko zna voljeti! - Hermann Hesse
Usput posjetite moj YT kanal Lovro Zet 2-HŽ! 🤠

biodizel156

evo mojih kadrova od ovog tjedna perfeto
567 na 602
754 na 206
255 na 295 koji stoji na parkingu za aute?
85 na 110
564 na 268

ispricavam se na losijoj kvaliteti slika, novi mobitel je narucen i stoze ubrzo pivkan

0530facelift

Citat: Glavni arhivator  u Jučer u 21:08:45Novotariju 389 nisi slikao?
389 je onaj ex MVG ili još jedan (posljedni) novi?

Glavni arhivator

389 je posljednji došao, pa logika nalaže da je on 389, ali uvijek ima ali. Treba vidjeti jesu i ostatak pustili na cestu (385-388).
Nada je najgori neprijatelj mladog čovjeka.

0530facelift

Pusti ti logiku,gdje logika staje tu ZET počinje.

tonkovicmk1

Novi dan, nove fotke. Pokušao sam pronaći neke fora lokacije za fotkati ali obilaskom trase linija 623 i 624, nisam bio previše uspješan pa sam se zato držao poznatih lokacija. 

1. #221 na 624; 

2. #543 na 624; 

3. #188 na 623; 

4. #182 na 623; 

5. #175 na 623; 

Transspotter

Ako je 389 na 623 (ili koja god da je iz Gračana), onda ću ja izaći slikati. Mislim da je ova priča sa MVGom jako sumnjiva i moram je provjeriti. Slučajno sam Minhenac pa znam da oni ne vraćaju buseve EVOBusu. Vidjeti ću već po dizajnu i interijeru, moji busevi se ne mogu sakriti od mene pa makar ZET dao sve od sebe.

Ove nesnosne vrućine jačaju želju za bilo kakvim oblikom hlađenja. Pa evo 4 sličice iz 1. mjeseca da nas još malo ohladi.
I prije nego što netko pita, da, serija je dugačka i ima još more slika nastalih u zimi a i kasnije. Moći ćete ih gledati do sredine sljedeće godine jer nema apsolutno nikakve šanse da sve objavim ove.
Sve slike su nastale sa mnogo ljubavi prema autobusima, fotografiji i putovanju te je stoga strogo zabranjeno korištenje istih bez prethodnog dogovora s autorom.

tonkovicmk1

Bio je jučer 389 na 269 koliko sam vidio,danas ga nisam vidio doduše.

tramvajac 92

S obzirom kako se u Dubravi autobusi pišu, očekuj ga u subotu.  ;D Jedna proljetna.