Presečki - slike

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 00:47:19

zlikowszky

Nemam sliku, ali danas sam vidio novu Presečkovu Bovu. Još je bijela, ima probne tablice ali ima natpis na vratima. E sad koju...Zakleo bi se da je bila bijela Futura, ali me zbunilo kaj je niska, odnosna druga vrata NISU ispod razine prozora nego su postavljena još do pola visine prozora...
Kaj je to za auto?
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Tomek

Zadnjih dana opet malo češće TAM-ovi u Zagrebu


tamlover

Da, jučer sam vidio TAM-a na liniji iz Pregrade a danas je Dubrava na desinićkoj šihti.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Eurobus av120

#108
evo na što sam naletio na internetu, Presečki je aktivan i u navijačkom aspektu... :P





photo by Javno.com

Tomek


Tomek

Malo češće smo raspravljali o ovom Translineru i primjetio sam na ranijim slikama da mu je unutrašnjost tj. sjedala sive boje.. Novije slike pokazuju da je Presečki obnovio unutrašnjost i sada je crvene boje i prilično atraktivna


kriticar

Oba barbija sad su isto obojani. Evo ih danas u Dubrovniku u najmu agencije Kompas



1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

tamlover

Izgleda da su mu ostavili barjak, vidio sam ga jučer u Zagrebu. Još je na zadnjoj šajbi.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

ivog

Onda se to dogodilo nedugo, pošto sam ga vidio još nedugo sa sivim sjedalima..

Tomek

Citat: zlikowszky  u Lipanj 11, 2008, 14:02:49
Nemam sliku, ali danas sam vidio novu Presečkovu Bovu. Još je bijela, ima probne tablice ali ima natpis na vratima. E sad koju...Zakleo bi se da je bila bijela Futura, ali me zbunilo kaj je niska, odnosna druga vrata NISU ispod razine prozora nego su postavljena još do pola visine prozora...
Kaj je to za auto?

Viđena jučer u Zagrebu , ali nažalost u prolazu. Točno je da je Bova Futura i to niska, a nije mi ni izgledala kao nova, ali to možda jer je bila zmazana... Ima i garažni broj, ali u brzini nisam odgonetnuo koji je.

Eurobus av120

sa parkirališta Presečkog u Stubičkim toplicama, danas oko 11 sati...




Eurobus av120

ponovno TAM sa gornje slike, ali ovaj put u Stubičkim toplicama na parkiralištu, odmara sa svojim "kolegama"...  ;D


Tomek

Bova lexio koja je dosada bila crveno bijela dobila je preko bijelog djela presečki logo.

Eurobus av120

jučer popodne je ovaj av120 sa predzadnje slike imao odlomljenu polovicu stražnjeg branika, vidio se propeler, no danas popodne već je i to popravljeno, stavljen novi branik  ;) svaka čast na brzini  ;D

Tomek