Presečki - slike

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 00:47:19

lav

Zašto ovaj isuzu ima ovo žuto naprijed :) ;)

Tomek

Zato jer u Hrvatskoj po novom zakonu svi autobusi koji prevoze djecu moraju biti žuti sprijeda i straga te imati malo žutoga i sa strane

Ivanek

Sinoć u Puli ispred Arene nakon LADOvog koncerta.






ivog

Citat: kriticar  u Srpanj 26, 2008, 13:57:31
To znamo odavno .imaš i slike

:-\

Ja sam mislio da je to neka novost, kad ono...

Inače, u Krapini ga nisam viđao prije..

ivog

Katni je još živ i vozi pomalo..




I još jedna slikica..


ivog

E, da, evo još jednog "žutog"..




Inače, jedan požutjeli je dobio i logo presečkog, ali mi je zbrisao, nisam ga uspio zaslikat..

ivog

Steyr u kombinaciji s Eurobusom na Krapinskom kolodvoru..


ivog

Eurobus i Steyr na krapinskom autobusnom kolodvoru..


Eurobus av120

ne, taj požutjeli je imao logo i ranije, znači požutio je nakon što je dobio logo... ;)

Tomek

Evo konačno slike novoobojane S215HD gb10-38 koja je bila siva


Tomek


Tomek

gb30-35 koji je dobio natrag svoju izgubljenu ratkapu večeras u 21.30 krenuo za Paris: bus ne da je bio pun, nego je bio krcat, ispunjen do poslijednjeg mjesta i to tako da je treći vozač sjedio s nekim putnikom naprije u prvom redu sjedala... Strava, da je bar netko u mogućnosti slikati hrvatski bus u Parizu...


stipe15

Nego zna li ko kakav je ovaj 30-35 iznutra.Ipak duga je tura do Pariza i ljudi očekuju luksuz.I da nam se Francuzi ne rugaju u čemu dolazimo ;D ;D

Eurobus av120

znam da su sjedala kao i u 30-39, dakle ona tanja a nekima i neudobnija od debelih Fainsa america kakva su se također ugrađivala u eurobuse av120, a ako je očuvan kao i 30-39 u kojemu sam se vozio nekoliko puta onda se putnici nemaju na što žaliti ;)

Tomek

Što se tiče Presečkovih AV120 koji voze u Pariz oni su jedni od najboljih u Hrvatskoj, proizvedeni su nakon 2000. što znači da su jedni i od novijih.. Uglaavnom radi se o 30-35, 30-38 i 30-39, od čega pogotovo zadnja dva su jako dobro sređena...