Presečki - slike

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 00:47:19

Berlingo

Cini mi se da je ovo 30-32.


I KR 206 AD.



zlikowszky

Ovog Steyra KR 206-AD je zadužio ovaj vozač pred puuuuno godina i redovit je na Zabok - Sveti Križ Začretje - Krapina
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

ivog

Citat: zlikowszky  u Svibanj 10, 2011, 20:19:16
Ovog Steyra KR 206-AD je zadužio ovaj vozač pred puuuuno godina i redovit je na Zabok - Sveti Križ Začretje - Krapina
Tak je, samo nekolicima buseva je ostala"vjerna" svojim linijama dugi niz godina, tako su još u Kr onaj s natpisom Mariazell i potpuno bijeli (o Steyrima pričam) još uvijek na linijama Krapina - Šemnica, zatim je još jedan isti dugo bil na liniji Krapina - Đurmanec - Pregrada - Druškovec

fakincic

10-87 - KR-311-BS - Steyr 14 H256 uhvaćen u ponedjeljak u 5.59 ujutro kako kraj Dvorca Bežanec skreće u Valentinovo, (učenička) linija Hum na Sutli - Pregrada - Zabok



Tomek

Novo u Presečkom -- Berkhof Axial 50 gbr 10-212


Sonja

Jutros u Zaboku reg.oznake KR290BV

Tomek

Westgate mrcine

Trio u Desiniću

Tomek

10-169

10-88

10-212

30-39 i 10-170 -- Ovog posljednjeg proizvedenog Eurobusa treba čuvati ;)

Sonja


Eurobus av120

i čuvaju ga, iznutra je eurobus ko apoteka, a ide ko da je nov :)

kampanjac

to onda sve pohvale šoferu.. :)

Sonja





Rijetko se vidi steyr na staroj zagorskoj

kampanjac

#507
Zabok

By kampanjac at 2011-05-18

Krapina

By kampanjac at 2011-05-18

e sad nešto također iz Krapine, nisam sicher, mislim da nema Presečki 2 takve taz dubrave (ispravite me ak se varam), stoga evo nam jedne tužne slike, ode kak bi Tomek rekel "kraljica domaće proizvodnje" u rashod :( :(....svoje najbolje godine je dala presečkom, dugo se držala i dobro se držala...nažalost više ne.. :( :(

By kampanjac at 2011-05-18


By kampanjac at 2011-05-18

fakincic

Je, ode zadnja niska dubrava. Vidio sam neki dan kod Gjalskog na kružnom toku u 14.15 majstor otišo Zabok - Zagreb s translinerom. Mislio sam da mu je dubrava u garaži na održavanju. Ali jok.

zlikowszky

Je i ja sam primjetio da vozač ne vozi Dubravu već jedno par dana i pomislio isto, ali eto...ode ona....
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....