Čazmatrans – novosti i rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 00:50:47

mate

#90
driver zahvaljujem na ovim informacijama vezano uz gar.brojeve...nadam se da ce se uspijeti i za ostale buseve doznati garazni brojevi... ;)

driver

bj 786 bt garažni broj je : 366 danas sam ga vidio u zagrebu došao je jutros iz daruvara preko kutine na popovaču u zagreb. vozač mi je rekao za garažni broj.

mate

Citat: driver  u Srpanj 15, 2009, 17:20:26
bj 786 bt garažni broj je : 366 danas sam ga vidio u zagrebu došao je jutros iz daruvara preko kutine na popovaču u zagreb. vozač mi je rekao za garažni broj.

driver svaka cast na ovoj informaciji...inace taj cityliner ide kao lud, vidi se da ga se jako dobro odrzava nakon toliko predenih kilometara :)

Tomek

JUBILARKA!!!

Garažni broj 500 se danas pojavio u Zagrebu.

Riječ je o prvom vozilu takvog tipa u Čazmatransu, Neoplan Euroliner N316SHD!!!

mate

Citat: Tomek  u Srpanj 17, 2009, 20:09:51
JUBILARKA!!!

Garažni broj 500 se danas pojavio u Zagrebu.

Riječ je o prvom vozilu takvog tipa u Čazmatransu, Neoplan Euroliner N316SHD!!!

eto ovim putem cesititam Čazmatransu na 500. vozilu, ovo je jedan jubilej, sljedeci ce bit zakazan kada bude doslo vozilo s gbr.1000, onda treba napraviti veliku festu ;D

Tomek

A čuj, sa garažnim brojevima se nažalost počelo prekasno, sad bi inače već bili oko 2000 da su išli s time od prvog dana.
Isto treba znati da u to nisu uključena vozila Čazmatrans Vukovara i Čazmatrans Podravina Prigorje tako da je ovo više simboličan 500 nego pokazatelj pravoga stanja.

conecto

Pošto je zbog nesreće nagibnog vlaka prekinut željeznički promet između Zagreba i Splita organiziran je prijevoz autobusima. Danas u podnevnom Dnevniku putnici šize kakvim se autobusima moraju voziti do Splita, a osim toga neki od njih navraću u gradove po usputne putnike. Vidjela se u pozadini Čazmatransova Setra troosovinka i MAN kakvi voze za Dugo Selo.
Sigurno nije bilo lako preko noći organizirati autobusni prijevoz no naše putnike to nije briga. Nisu oni Česi pa da u Karosama doputuju na more 1000 i kusur kilometara.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

kuba

#97
To se sve moglo lijepo ogranizirat i poslati Neoplane Citylinere ili Setre S315 gt-hd ili S415 gt-hd pa čak i S415 hd koji stoje na kolodvoru! To je sramota za Čazmu da šalje prigradske autobuse, kao što je rekla starija gospođa sa dnevnika.    >:(

mate

#98
Hm normalno je da ce se uvijek naci netko tko ce negodovat.Ovo je bila jedna izvanredna situacija koju normalno nitko nije ocekivao, te je normalno za ocekivati da ima problema...Usput S315 GT-HD (gbr.316) danas je vozila liniju za Novi Sad, a nisu i ovi ostali busevi bez razloga na kolodvoru... ;)

a i ta starija gospoda sto je komentirala neka malo pogleda oko sebe i vidjet ce da ima puno losijih buseva koji su na cesti, a CTR se trudi pruziti najvise sto moze, jer mislim ipak da nije u redu podici bus koji ceka svoju redovnu liniju da bi vozio za ST...

driver

pozdravljam vas forumaše što se tiće čazmtransa i njegovog voznog parka sve bolji je i bolji vidi se iz slika. a ti putnici što se žale ni jedna druga firma nije im mogla osigurati prijevoz osim čazmatransa u tako kratkom roku. a što se tiče buseva koji su parkirani mate je sve objasnio za mene je ova rasprava završena. vi koji imate što protiv čazmatransa nemojte pisati o njemu jer ovi komentari stvarno su suvišni. obiđite malo europu pa če te vidjeti u čemu se europljani voze.

Tomek

Citat: driver  u Srpanj 25, 2009, 19:33:57
vi koji imate što protiv čazmatransa nemojte pisati o njemu jer ovi komentari stvarno su suvišni.

Dečki, raspravljajte slobodno i pišite što hoćete, ali nemojte drugima braniti da pišu.. Ako nešto ima što protiv i ako ima valjane razloge neka ih slobodno piše, pa neka ih netko drugi brani..
Svatko ima pravo na svoje mišljenje, a ovdje smo da raspravljamo ;)

mate

Citat: Tomek  u Srpanj 25, 2009, 20:04:54
Citat: driver  u Srpanj 25, 2009, 19:33:57
vi koji imate što protiv čazmatransa nemojte pisati o njemu jer ovi komentari stvarno su suvišni.

Dečki, raspravljajte slobodno i pišite što hoćete, ali nemojte drugima braniti da pišu.. Ako nešto ima što protiv i ako ima valjane razloge neka ih slobodno piše, pa neka ih netko drugi brani..
Svatko ima pravo na svoje mišljenje, a ovdje smo da raspravljamo ;)

Tomek imas pravo, ali i tu treba skinuti kapu ČTRu sto se u jako kratkom vremenu uspio snaci u takvoj izvanrednoj situaciji, sto samo dokazuje da je ČTR medu najboljim prijevoznicima u RH

Shole

Joj pa nije baš neka extra turbo izvanredna situacija.  Poslali su dva busa, i još je dodatno došao jedan nakon intervencije ljudi.  Nije baš da ih je bilo potrebno 22 u roku 15 minuta

mate

Citat: Shole  u Srpanj 25, 2009, 20:31:05
Joj pa nije baš neka extra turbo izvanredna situacija.  Poslali su dva busa, i još je dodatno došao jedan nakon intervencije ljudi.  Nije baš da ih je bilo potrebno 22 u roku 15 minuta

pa dobro...ali ipak su se prilagodili situaciji ;)

Slavuj

Citat: mate  u Srpanj 25, 2009, 20:28:55
Citat: Tomek  u Srpanj 25, 2009, 20:04:54
Citat: driver  u Srpanj 25, 2009, 19:33:57
vi koji imate što protiv čazmatransa nemojte pisati o njemu jer ovi komentari stvarno su suvišni.

Dečki, raspravljajte slobodno i pišite što hoćete, ali nemojte drugima braniti da pišu.. Ako nešto ima što protiv i ako ima valjane razloge neka ih slobodno piše, pa neka ih netko drugi brani..
Svatko ima pravo na svoje mišljenje, a ovdje smo da raspravljamo ;)

Tomek imas pravo, ali i tu treba skinuti kapu ČTRu sto se u jako kratkom vremenu uspio snaci u takvoj izvanrednoj situaciji, sto samo dokazuje da je ČTR medu najboljim prijevoznicima u RH

Čazmatrans kupi 10 novih autobusa i odmah je najbolji u RH. a ovih ostalih 300 koji su krš nikom nista...