Čazmatrans – novosti i rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 00:50:47

buSHunter795

BJ 621-EN
nova registracija Neoplana gb 005  ;)

mate

Čazmatransov Cityliner Gbr.477 vozi rukometnu reprezentaciju Hrvatske u Makarsku na pripreme ;)

tomo

jutros u 08:00h gbr.358 na linijiKneževo-Zagreb
u 12:30h gbr.316 na liniji Osijek-Đakovo-Vinkovci-Županja
u 16:00h gbr. 189 na liniji Ilok-Zagreb, te gbr.184 na liniji Osijek-Zagreb

Krpan

284- TAM 190 A 110 Autokaroserija (BJ-330-U)

154-Magirus M2000 (SL-986-D) i 157-Sanos S415 su rashodovani

zsubic3

a kakvi su to kamioni, jel su rashodovani ili su kompletni?

čazmanac

Citat: zsubic3  u Siječanj 14, 2010, 18:15:25
a kakvi su to kamioni, jel su rashodovani ili su kompletni?

Rashodovani makar su 93-94 godište i nisu kompletni...

zsubic3

jel mozes to poslikati i staviti sliku, bas me zanima kako to izgleda

čazmanac

Citat: zsubic3  u Siječanj 15, 2010, 17:12:17
jel mozes to poslikati i staviti sliku, bas me zanima kako to izgleda
Idući put kad budem u Kutini nema problema  ;)

tomekk

Gledao sam u popisu voznog parka, a i malo preletio slike no nisam našao pa je onda vjerojatno novost. :-\
GB 524 BMC Probus ZG 8224-EA
Danas je vozio liniju Varaždin-Virovitica.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

neoplancityliner

ja sam iz Čazme... i danas prvi put komentiram.... moram reći da jako dobro poznajem Čazmatrans... znam sve novosti i pomoći ću upotpuniti ovu rubriku.... u Čazmatrans su stigla dva nova Citylinera... nisu nova... prema rijećima nadležnih u poduzeću saznao sam da su kupljeni od Makarske... naime rijeć je o dva neoplana 2003. i 2004. godište... standardni autobusi sa automatskim mjenačem.... vjerovatno ce zamijeniti dvije setre u međunarodnom prijevozu i to ZG-2319-BE(troosovinka) i ZG-7413-BE....

Tomek

#160
Dobro nam došao.
Osim ovih dva N1116 Čazmatrans je navodno od Promet Ma kupio i dvije S315GTHD i jednog MAN Lion's Star-a

conecto

Dobrodošao! Dobro je da imamo ovdje nekog iz Čazme pošto svi autobusi obično stižu prvo u Čazmu pa onda idu dalje po PJ diljem Hrvatske. Vjerujem da će nam s tobom biti lakše biti u toku kad je ČZT u pitanju :D
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

neoplancityliner

.... vjerujte, tu sam na "domacem" terenu..  ;D .. Čazmatrans mi je kak se kaže pod nosom.... bit će i slika, i podataka... svega...

conecto

Pored mene prošao zamjenski bijeli Irisbus Crossway LE s tablom Čazmatransa "povremeni prijevoz" ili nešto tak slično, nema ZET-ovog garažnog broja ali prema registraciji je to upravo taj...
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Grof

Citat: conecto  u Veljača 25, 2010, 14:08:03
Pored mene prošao zamjenski bijeli Irisbus Crossway LE s tablom Čazmatransa "povremeni prijevoz" ili nešto tak slično, nema ZET-ovog garažnog broja ali prema registraciji je to upravo taj...

Danas viđen na Borongaju, preljepljene bijele naljepnice preko garažnog broja i preko oznake Holdinga.