Čazmatrans – novosti i rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 00:50:47

neoplancityliner

Čazmatrans je opet zauzeo prvo mjesto u prijevozu MORH-a za Lourdes(hodočašće). 20 autobusa Čazme putuje, i to: 16 Čazmatrans Nove, 3 Čazmatrans Vukovara i 1 iz poslovnice u Zadru( novi Neoplan)...  ;) ;) ;)

Tomek

Koji tip je novi Neoplan iz Zadra?

neoplancityliner

Citat: Tomek  u Svibanj 01, 2010, 17:17:52
Koji tip je novi Neoplan iz Zadra?

cityliner N 116 ili 1116.... nisam sad siguran....  ???

Tomek

Svaki tjedan bus jedan -- još jedan Lion's Comfort gbr539 danas na Bjelovar-Zagreb

mate

Citat: Tomek  u Svibanj 01, 2010, 17:17:52
Koji tip je novi Neoplan iz Zadra?

Rijec je o jednom N1116, sto je nedavno pristigao u ČTR (ex.Promet Makarska) on je poslan u RJ Zadar, mislim da se radi o Gbr.534 ;)

drogar427

Jučer ujutro u Kutini TAZ 6128 g.b. 202, BJ 571 AV imao sudar,auto mu je izletio,razbit mu je prvi lijevi čošak.http://www.vecernji.hr/vijesti/skretala-ulijevo-zabila-se-autobus-troje-ozlijedenih-clanak-140456

Roggy

Shole

Joj di će sad nać komade za ovaj bus. Nadam se da je samo par sitnica i da će lako povarit ovu plastiku

shef

Uvijek postoji antibiotik zvan Tourismo maska. Samo se nadam da su razumni i da će naći neko bolje rješenje.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

man750


Citat: Shole  u Svibanj 15, 2010, 12:48:31
Joj di će sad nać komade za ovaj bus. Nadam se da je samo par sitnica i da će lako povarit ovu plastiku
Citat: shef  u Svibanj 15, 2010, 13:05:04
Uvijek postoji antibiotik zvan Tourismo maska. Samo se nadam da su razumni i da će naći neko bolje rješenje.
A mozda je sacuvan koji dio od ATR1317, a i u zici Kamen-ingrada imaju cini mi se dva bivsa APP-ova kompletna koji dugo ne voze.
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

neoplancityliner

e ovako.... prema novim zakonima i pravilnicima, sva prijevoznička poduzeća koja se bave prijevozom djece morat će imati osim vozaća i jednog pratioca, pa nadalje... ako prijevoz obavlja kombijem prijevoznik je duzan imati barem dvije kontrole vozila u danu( za tu kontrolu morat će imati ospobljene djelatnike).... ako poduzeće obavlja gradski ili prigradski prijevoz.... dužno je imati 2 vozila sa automatskom naplatom karata..... i po meni najzanjimljivije.... na svakom međunardonom prijevozu koji je dulji od 1 400 km u jednom smjeru poduzeće mora poslati trojnu posadu.... rok ispunjenja svih uvijeta je lipanj 2011. godine.....


živi bili pa vidjeli......  8)

Shole

Trojne posade su i do sad bile u Autotransu recimo na Split-Amsterdam i Split-Paris.  Hamburg su vozila dvojica.
Ali onaj početak posta mi nije jasan, znači uz onaj važeći pravilnik o školskom prijevozu  (table, pojasi....) dodaje se i taj pratioc ako sam dobro shvatio  >:(

neoplancityliner

da.... taj pratioc ne  mora biti iz poduzeća, može biti i profesor ili turistički vodić npr. ...

buSHunter795

Nisam povjerovao dok se danas nisam uvjerio..PJ Zelina posuđuje od Maluks prometa Tourisma ZG7922-DO...danas na ZG-SIZ..

Grof

prošli tjedan Maluksova nova Setra vozila

buSHunter795