Displeji na autobusima

Autor tomobrad, Prosinac 02, 2007, 20:38:00

Neprilagodjen

na straznjem displeju gb 881 je cijelo vrijeme znakic za skolski prijevoz bez obzira koju liniju bus vozi..

MAN19464

da i kada to neko napiše za gb.881 u knjigu kvarova onda je glavna tema sprdnje, isto tako ima slučaj na 807 sva tri displeja pišu različito nisam ga dugo vidio i sumljam da je to riješeno.

Neprilagodjen

na 807 sada cak 2 displeja pisu isto..samo je na zadnjem uvijek G

marin

Jučer na Črnomercu čini mi se gb. 305 imao displej u kvaru a na crnoj tabli je rukom bilo napisano 126 KUSTOŠIJA.
Druga strana table piše 109 DUGAVE KNEŽIJA

Berlingo

Sa zakasnjenjem!
Kad vec parkiram u onoj garazi na Tuskancu. Izadjem van i vidim papamobil. Kakav bi on trebao imati displej? Zar nebi trebalo pisati ZET Zagreb? Bilo mi je veliko iznenadjenje vidjeti Probna voznja.
Ovo je vidjeno u ponedjeljak prije 10-ak dana, dakle 6.06.

tramvajac 92

Na tom displayu piše svašta. Nekad zna pisati i garaža, nekad zet, ...

marin

Prekjučer na liniji 130 crko je displej na busu gbr. 322 i nije bilo table vec je rukom neko napiso na papir 130 borčec i k tome je papir jos bio na crte pa se nije vidjelo sta pise dalje od dva metra od  bus123  >:( >:(

marin

Na autobusu Citaru G II koji je danas na liniji  146 ne radi displej gbr ne znam ...

tramvajac 92

Koji display? Prednji, bočni, stražnji?

marin

Niti jedan vjerojatno neradi atron, a radi se o gbr.226

GT-R

Večeras vidio na gbr 104, MAN na liniji 281, neradi prednji display, samo je crno, dok bočni radi, a zadnji nisam vidio (vjerovatno i on radi).

sokre

Na liniji 109, smjer prema Črnomercu na displeju piše Črnomerec, a ispod toga `Velesajam Knežija`.

I to ne na svim autobusima - na pola novih Citara i na jednom NG-u.

Sjedio sam u bircu u Dugavama pa sam zamijetio.

marin

A kad ide prema Dugavama piše Dugave, a ispod toga knežija, velesajam. To je valjda novi naziv i ostat će tako kao što se i promijenio naziv na liniji 119 iz podsused u podsused - most !

Shole

Vjerovatno je u sistemu stanica službeno nazvana drugačije i onda Atron to automatski povuče.  Kao što na nekima sa zapada kad idu u garažu zna bit napisano neko lijevo mjesto na dispeju jer idu npr iz Mikuliča, ali ne skroz do Črnomerca (jer ide za garažu) i onda je zadnja stanica, što se tiče putnika, upravo ta koja je ispisana na vanjskom displeju

marin

Ali to nije ono kad ide u garažu npr. Selska- Knežija, nego je to na svkom polasku.