Čazmatrans Vukovar – fotografije

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 01:01:04

mate

Danas na liniji Zagreb - Vukovar



maly

#122
Bjelovar



mate

Danas na liniji Vukovar - Zagreb - Zadar - Sibenik




ist

Jetliner 346-AE sinoć krenuo iz Splita za Vukovar na sezonskoj liniji

M.A.N. boy


M.A.N. boy

VU-503-CD (u novim bojama)


sa stražnje strane


Tomek

Lijepo izgleda ova MAN Avtomontaža, još samo da su iznad drugih vrata prozor sredili..

M.A.N. boy

da lijepo izgleda osim tog prozora al sta ces valjda se nije imalo para,nisam mislio da ce uopce sređivat taj bus al eto,jedino me cudi sto nije dobio klasične boje čzt vukovar.nego vise vuče na novu shemu čzt nove,jedino što ima golubicu vodotoranj i grb grada,

M.A.N. boy

neoplan cityliner VU-774-BA kolodvor vukovar (tocnije iza njega)



Uploaded with ImageShack.us

vubus

Naravno da će dobiti shemu Čazmatrans nove kad je Čazmatrans Vukovar d.o.o. kćer od Čazmatrans Nove!!!! uglavnom super što se nešto depava i u Vukovaru!

M.A.N. boy

mislim cudno mi je s obzirom da setre,neoplani i ovi gradski manovi svi dobivaju redom shemu čzt vu?kad smo kod toga 4 gradska MAN-a dobila nove bočne naljepnice (ili kako se vec to zove ) sa logom čzt vu i grada vukovara jer su stare dotrajale i na 100 mjesta se odljepile.ove nove su kraće za 10 do 15 cm u odnosu na one prije.

M.A.N. boy

MAN SL 200 ( VU-402-AB) i do njega mercedes O 303 (VU-799-S)



Uploaded with ImageShack.us

ako obratite paznju na MAN vidit cete da jos uvijek ima iznad šajbe tablu sa rutom i brojem 6  s kojom je vozio po njemačkoj

M.A.N. boy

 MAN lion's classic OS-436-GC  sa reklamom basler osiguranje na straznjoj strani



Uploaded with ImageShack.us

M.A.N. boy