Darojković – fotografije

Autor FDT, Prosinac 03, 2007, 16:49:55

Berlingo

Da, da. Redoviti gost ovog malog grada za velika ljetovanja. Prva je ljepotica stigla 9.10-9.20. Primjetio sam i onog OS 438 IA koji ne odskace bas previse od ove teme. A ja sam mrvicu kasnije u Crikvenici uhvatio ovo. Na zalost kroz staklo Jumpera. Nisam siguran ali cini mi se da ga jos nisam vidio na forumu.

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

conecto

U subotu prema Rijeci, pretpostavljam vikend-kupanje u Crikvenici  ???

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

shef

#49
Slikano danas u Novom Vinodolskom (moja isprika zbog očajne kvalitete, slikano sa )


Kratki i niski O404, svježe ZG tablice, a na gornjem papiru, iznad natpisa Povremeni prijevoz piše Darojković d.o.o. Crikvenica (?!?!?)



Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

conecto

#51
Ovaj Travego sam već jednom vidio prije nekih mjesec dana, a sad je uletio i u kakav-takav kadar. Pošto ga ovdje ne mogu pronaći, stavljam ga unatoč ovoj Mazdi  >:(

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Pozega

Između Bosanskog Broda i Dervente




mate

Danas kod franjevackog samostana u Sl.Brodu


mate

Jucer na parkingu kod Krematorija




Tomek

Mali O404


Jetliner i Irizar


Inače čuo sam da su u vozni park stigle dvije prinove, ali otom potom  8)

Tomek

Kao prvo veliki pozdrav ekipi iz Darojkovića koja nas prati, stvarno su me danas lijepo primili i pokazali sve što me zanimalo..
Evo par fotki zasada, ostalo kasnije

Najbolja pila u voznom parku  ;), VW T5 -- unutra opreme kao u priči, kožna sjedala, 170ks




Zbog sunca drugačije nije moglo, Setre i Mercedesi odmaraju


Jedna od dvije prinove, siva i bijela S415HD, siva već ima reg. i vozi -- bijelu sam danas ulovio



troosovinac

DAHAU tablice al je kupljen u SEJARIA?
bela lađa

Tomek

Evo još par slika od jučer
Mercedes O404RH-10 ex Enikon


Setra S315GT


Irizar Scania


Jetliner i Cityliner

buSHunter795