BiH ANKETA

Autor prljavibluzer, Studeni 01, 2008, 21:22:48

netko

Abeceda je meni najzgodnija,regionalna podjela malo teže dok linijiski i turistički prijevoz može stati,ali ovo bi bilo najbolje po abecedi. ;) :D
Forum bi onda puno liješe izgledao i urednije. ;) :D
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Servis

I što ćemo onda na kraju? Mislim da je ovako kako je trenutno po abecedi i gdje ima 141 prijevoznik u jednom podforumu je blago rečeno nepregledno.

Ajde, angažirajte se malo.

Neo

Pa mozete ici po Kantonalnoj podjeli...
je zakon

erobuss

U BiH postoji Doboj istok koji je u sastavu Zeničko-Dobojske županije i Doboj koji je u sastavu R. Srpske, a prilikom postanja slika uvijek imamo problem o kojem se Bosnaturistu radi, a zamislite kad bi još morali tražiti po županijama...

Nisam za te županijske podjele jer s njima bi se sve duplo zakompliciralo, uostalom što se ne primjeni isti sustav kao što je to urađeno za Hr.???

Tomek

To ni meni nije jasno.. Ako ima previše tema pod nekim podforumima po abecedi onda se mogu promjeniti granice.. Tipa od A-E poslije ako će ih biti više od A-B i tako..
A sve ove kantonalne podjele će izazvati kaos..

goranxxx

Moje mišljenje je da podjela treba biti abecedna, svaka druga podjela bi mogla izazvati kontraverzije, a ako se kome radi neka napravi i novi forum za BIH prijevoznike kao što ima i SLo i Srbija i svi ostali, pošto se ovdje radi o Hrvatskom forumu treba ostati na abecednoj podjeli sa više podjela nego dosad :) :)
SETRA 417 HDH

ahmoo

Ja sam za kantonalnu podjelu....A za postanje slika neka se pazi :D
:D :) :D ;)

mate

moje misljenje je da se treba napravit podjela po abecedi (isto kao i hr-prijevoznici)...iako sam se na pocetku bio dvoumio izmedu ove podjele i kantonalne podjele...

CroHerc

Znate li vi koliko županija (kantona) u bih ima ?  ???  Mislim da bi to bilo  rascjepano na previše djelova .

A kao drugo, što bi radio neko ko želi otvoriti novu temu  a nezna u koji kanton spada taj prijevoznik.

Evo  npr ja živim u bIH i znam samo dva tri kantona kako se zovu a ko će znat gdje koje mjesto spada.

tamlover

Eto riješeno, abecedna podjela.

CroHerc, moram te malo prokomentirat, poruku jako sličnu ovoj zadnjoj si već napisao i ne vidim razloga da više puta izražavaš mišljenje s istim argumentima.

A isto tako ne bih više volio čuti mišljenje da je BiH podforum na ovom forumu neki višak ili dodatak!!! To je dio ovog foruma i bez njega i tih svih ljudi forum ne bi bio jednako kvalitetan.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

ahmoo

Da li ce slike biti prebacene, ili moram ponovo mi postat :-\
:D :) :D ;)

tamlover

sve će bit prebačeno
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

tamlover

#27
Dio je sređen a kod velikih prijevoznika (osim Centrotransa) još treba podijeliti topic na slike i raspravu (sad je sve u slikama).



*Prije nego komentirate ili kritizirate samo da napomenem da se radi o poslu od točno 4 sata (a ima i za još pola sata najmanje), niko me nije tjero, al eto da znate.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

netko

Jel se može napraviti da kod ovih 6 prijevoznika se skupi vozni par(mislim da je već skupljen) i posebno odvoji u toj temi o prijevozniku(kao forum o gradskim prijevoznicima). ;) :D
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

tamlover

...i bilo je lepo i navek TAM bu....