Globtour - rasprava i novosti

Autor erobuss, Prosinac 21, 2007, 16:54:46

shef

Austrijske carinske tablice. Malo čudno, Italia 99 baš nije model u cvijetu mladosti

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Tlimfocit


mate

Nisam siguran...to su vjerojatno neke tablice koje odgovaraju nasim probnim tablicama...ako sam u krivu neka me se slobodno ispravi i pojasni

setrass

Pozdrav svima na forumu

Carinske tablice vaze otprilike mjesec dana ili krace, i koriste se da se vozilo kupljeno u inostranstvu doveze u zeljenu drzavu, jer bez tablica bih bilo nemoguce dovest vozilo.

Tlimfocit

#49
evo slike stare mjesec-dva sa plitvica....inače vozać koji ne vozi katnicu dobia je da vozi novu IRMAOS MOTA dugu više od 15 m.... moram li uopće govorit kakve su psovke padale kad ju je triba uvuć među rampe na plitvicama??? ;) i onda je izaša vanka da s gušton zapali duvan i kaže PREDOBAR, SAVRŠEN BUS NIKAD NISAN VIDIA NIŠTA BOLJE AL DAJTE MENI MOJ SIDERAL JA OVO NEMOGU KONTROLIRAT....(šta ne znaći da nije odličan šofer...dapače)




Tlimfocit

ma tip je legenda...a ono svi šoferi (a bilo je još baren 20 buseva na parkingu) zinili od čuda kad su vidili ovaj bus...stvarno nikad nisan lipši bus vidia...savršen je...i jedva čekan novu godinu da se provozan s njim!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Tlimfocit

koliko oni linija uopće imaju??? svaki dan čujen za neke nove...proša san nekoliko puta priko kolodvora u Splitu i na liniji za Mostar busevi su im svaki put puni do zadnjeg mista...a čini mi se da je tako i na ostalin linijama...

mate

Ovu liniju ZG - Konjic Globtour vozi u kooperaciji s Panorama busom...a ne znam kako je stanje na ostalim linijama

erobuss

Citat: mate  u Srpanj 25, 2008, 21:11:45
Ovu liniju ZG - Konjic Globtour vozi u kooperaciji s Panorama busom...a ne znam kako je stanje na ostalim linijama

Voze sve linije za HR u kooperaciji sami sa sobom  ;)

Tlimfocit

ma dobro to znan...al ima bit da stvarno dobro rade globtourovci...

TOMAZY

GLOBTOUR ILI PANORAMA BUS ZAGREB,TO JE ISTI!SVE JE TO U JEDNOM VLASNISTVU!

erobuss

Jedan Sideral na farbanju prednjeg dijela u garaži. Tomazy?

brzi

ovo nešto novo?Barem meni,danas prvi put vidio:





erobuss

Novi je logo od Touringa. Isčitaj tablice, ako imaš veću fotku, pa da vidimo  ;)

TOMAZY

nabavili su jos jednog potpuno bijelog SIDERALA,e sad neznam jeli bio na farbanju!