Centrotrans - Eurolines - razno

Autor lerotai, Prosinac 06, 2007, 22:21:20

elvis

Prije par dana stigao je jedan 3-osovinski Euroliner cini mi se UL,a danas sam ja izmedju Zenice i Kaknja uhvatio jos jednog,ali 2-osovinskog,pretpostavljam da ide u CTS jer su 3 ovakva objavljena u prodaji na sejari.de




Tomek

Odličan ulov elvise, a i lijepo da se modernizira vozni park.

elvis

U svakom slucaju ovo im je mnogo bolja investicija u odnosu na MAN-ove koji rade neke za njih neprimjerene linije,poput linije Sarajevo-Busovača,mislim da je duzina linije negdje oko 60 km,a cesta je poprilicno losa...a slike bi bile i bolje,al prva je uradjena na malo losijoj cesti,tu se vrse radovi,prave autoput,a druga na autoputu,iza nas su vec poceli blicati i svirati jer smo smetali pa nisam mogao bolje izvuci :-\

aaaaa

Citat: elvis  u Prosinac 07, 2010, 16:27:26
Prije par dana stigao je jedan 3-osovinski Euroliner cini mi se UL,a danas sam ja izmedju Zenice i Kaknja uhvatio jos jednog,ali 2-osovinskog,pretpostavljam da ide u CTS jer su 3 ovakva objavljena u prodaji na sejari.de


Troosovinac koji je vec stigao je nesto tamnije boje od ove  i mislim da nije UL nego neka "turistička" varijanta dok je ovaj definitivno prigradsko medjugradska verzija , čini mi se dosta nizim u odnosu na one kod Transturista .

vopi


Tomek

Citat: aaaaa  u Prosinac 07, 2010, 17:06:05
Citat: elvis  u Prosinac 07, 2010, 16:27:26
Prije par dana stigao je jedan 3-osovinski Euroliner cini mi se UL,a danas sam ja izmedju Zenice i Kaknja uhvatio jos jednog,ali 2-osovinskog,pretpostavljam da ide u CTS jer su 3 ovakva objavljena u prodaji na sejari.de


Troosovinac koji je vec stigao je nesto tamnije boje od ove  i mislim da nije UL nego neka "turistička" varijanta dok je ovaj definitivno prigradsko medjugradska verzija , čini mi se dosta nizim u odnosu na one kod Transturista .

Transturist ima Eurolinere SHD, klasične povišene turističke autobuse, dok su ovo niži ili U(s preglasom) ili K. Danas je malo lakše razlikovati jer Euroliner SHD je nasljedio Tourliner, dok je ove niske Eurolinere naslijedio Trendliner.

mate

Troosovinac je mislim ista verzija kao i Euroliner SB-0111-NG od Slavonija Busa ;)

elvis

Mislim da je ista visina i kod ovog i kod 3-osovinca,a sad da li ima neke razlike u opremi to ne znamo jos,dok ne pocnu raditi...

elvis

http://sejari.de/?a=item&id=345&cat=0

Po ovim naljepnicama na lijevom boku mislim da je ovaj danas stigao u Sarajevo..

erobuss

Od jutros građani BiH mogu slobodno putovati u zemlje EU, nisu više potrebne Schengenske vize. Uvjet za to je nova biometrijska putovnica BiH

Centrotrans je tim povodomuveo popuste do 50% na autobusnim linijama prema zapadnoj Europi. Akcija se zove "Schengen Day"  :D
http://www.bljesak.info/content/view/65283/155/

elvis

#310
U CTS je stigao i vec poceo sa radom i treci Euroliner,kao ovaj sto sam ja slikao prije par sedmica,samo se po malim sitnicama  mogu razlikovati ;)

elvis

Prije par sati zajedno sa jednim Skylinerom kroz Konjic prema Mostaru prosao je i jedan 3-osovinski Euroliner,ovaj ima standardnu CTS shemu bojanja u odnosu na drugog koji je ostao tamnozeleni...

A to znaci da su u CTS zasigurno stigla 4 Eurolinera...vidjet cemo koja prinova dolazi slijedeca... ;)

Tomek

Nadam se da nedavno nabavljeni trosoovinski niski Euroliner plave(tirkizne) boja ima udobna sjedala jer je jučer viđen na liniji za Sarajevo-Beč blizu Macelja(granica Hr.-Slo)

MILCHO

Citat:"Centrotrans" je jučer promovirao pet novih autobusa marke MAN, na koje je utrošeno 2.219.866 KM. Gosti su mogli ući u autobuse i razgledati ih, a odmah je održana i probna vožnja od Stupa do Vijećnice.

- Novih pet autobusa koje smo kupili najkvalitetniji su na tržištu u svojoj klasi. Htjeli smo građanima pružiti uz sigurnost u vožnji i udobnost. Svi su klimatizirani i raspolažu vrhunskom opremom, a i ekološki su prihvatljiviji. Uz ovih pet 15. juna dolazi nam i najmoderniji autobus na sprat koji može primiti 83 putnika, a vozit će u Njemačku i Francusku - rekao je Safudin Čengić, generalni direktor.

http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/sarajevo/33102-centrotrans-promovirao-pet-novih-autobusa.html

elvis

U CTS su nedavno stigla,i vec pocela sa radom i 2 MB Sprintera predzadnje generacije :)