Centrotrans - Eurolines - razno

Autor lerotai, Prosinac 06, 2007, 22:21:20

elvis


MILCHO

Centrotrans danas pojačao gradski saobraćaj sa još 5 autobusa tako da ih danas radi 20

Vijećnica-Dobrinja (31e)
Vijećnica-Hrasnica (27+3)
Vijećnica-Ilidža (3)
Hadžići-Ilidža (30)
Stup-Rajlovac (skraćena 22a)
Baščaršija-Vratnik (51)
Baščaršija-Sedrenik (55)

Pojačane su i Centrotransove redovne prigradske linije za Ilijaš i Raštelicu.

elvis

Veceras u Konjicu pomalo smjesan prizor: FAP 1414 šlepa MAN-a Lions Top Coach  8)

elvis

Danas sam dobio monografiju CTS-a u elektronskoj formi,ugl. na jednoj slici sam vidio da je jedan od CTS-ovih 0303 RHD ex Generalturist ;)

elvis

ZA CTS su jucer stigla 3 Sprintera u gradskoj izvedbi...

elvis

U CTS stigle jos 3 prinove,jedna od njih je Fiat ex autoskola Uno iz Jablanice,koji ce biti sredjen i koristen za turisticke voznje po Sarajevu


elvis

Prije par dana je stiglo 8 Mercedesa,a za sada je u planu nabavka 5 zglobnih autobusa ;)


ROAD

Hahahahahahahaha, maloprije čitam ovo, pojma nemaju, čuj kombi ISUZU, hahahhaha, to je ISUZU Turkiz.
NEOPLAN VIP CLASS

Manas

Dali bi sad ubrzo moglo doci onih 5 zglobnih buseva koje je Elvis najavio jer po meni sad najbolji trenutak jer je GRAS na izdisaju

MILCHO

Citat: ROAD  u Siječanj 13, 2013, 15:15:29
Hahahahahahahaha, maloprije čitam ovo, pojma nemaju, čuj kombi ISUZU, hahahhaha, to je ISUZU Turkiz.

zar nije Isuzu Novociti?

Vjerovatno je to napravio neko ko nije navikao da plaća kartu, a kod ovih ne može  bez karte

MILCHO

Citat: Manas  u Siječanj 13, 2013, 16:30:31
Dali bi sad ubrzo moglo doci onih 5 zglobnih buseva koje je Elvis najavio jer po meni sad najbolji trenutak jer je GRAS na izdisaju

Zavisi koje su 4 linije dobili. a nažalost neznamo koje dok se ne završi žalbeni postupak.

Manas

A kakvo je stanje u GRASu mogu oni ocekivati vise od 4 linije

elvis

-CTS ipak nece uzeti Skylinera,navodno su narucili jos jedan AYATS
-FIAT je dobio i sjedista,a u CTS-u su mu prelakirali felge srebrnom bojom,i po mom misljenju sada izgleda jos ljepse,a dobio je reklamu kakvu su imali stari autobusi prije rata
-Neoplan gb 0302 je poprilicno izgorio negdje nedavno,ne znam tacno gdje ni kada...