Centrotrans - Eurolines - razno

Autor lerotai, Prosinac 06, 2007, 22:21:20

The_Dubster

mislim da si pobrko buseve, jer sam jutros slikao prednja vrata i sve je ok, kao i na zadnjim

elvis

Ma naci cemo mi njega,ne moze nam se nikako sakriti ;)

The_Dubster

120% je samo ovaj na ovoj liniji... možda je u međuvremenu bila ta neka gršeka na vratima na ovom al dok sam ja uslikao možda su popravili... al drugog na ovoj liniji nema garant ;)

Mustafa YJM

Kad smo išli na emisiju Zabranjeni forum iz Doboja u SArajevo, bio je organizovan prijevoz od strane Pinka a Centrotrans im glavni sponzor..I pošalju oni nama onaj Neoplan sastavljen iz dijelova, nalik na Steyr što im drži prigradske linije inače.

Nisu normalni takvu krntiju poslati na 160 km u jednom pravcu, i to za nas djecu....uglavnom, dobro smo se razdrmali. Ne bi bilo čudno ni da su Bosanka poslali..

The_Dubster

hahahaha zato oni sto vozare na liniji sarajevo-vareš zadnjih dana su se mogli izvozati i upoznati bolje sa "Bosanskom" xD

MILCHO

Citat: The_Dubster  u Siječanj 21, 2010, 21:19:44
hahahaha zato oni sto vozare na liniji sarajevo-vareš zadnjih dana su se mogli izvozati i upoznati bolje sa "Bosanskom" xD
Bosanko je legenda, vozilo je krajem rata i neposredno poslije, djecu na Relaciji Dobrinja-Otoka-Katedrala. Čak je u pjesmi opjevan.

The_Dubster

Citat: MILCHO  u Siječanj 21, 2010, 22:29:16
Citat: The_Dubster  u Siječanj 21, 2010, 21:19:44
hahahaha zato oni sto vozare na liniji sarajevo-vareš zadnjih dana su se mogli izvozati i upoznati bolje sa "Bosanskom" xD
Bosanko je legenda, vozilo je krajem rata i neposredno poslije, djecu na Relaciji Dobrinja-Otoka-Katedrala. Čak je u pjesmi opjevan.

i mogu ti reći da je i sad poprilično dobro uštiman unutra...

a koje je godište otprilike, 1970-te?

aaaaa

#97
ma nije ba ...83/ 84 tu negdje

elvis

Jedan od CTS-ovih Jetlinera je ex Dr.Richard,na krovu mu je jos uvijek onaj zeleni znak,sada nosi tablice 832-J-096

mesinovic

 Udes izvadjeno www.dnevniavaz.ba
Sa mjesta udesa u Kaćunima
Foto: H. AdrovićNa regionalnom putu Kiseljak - Busovača, u mjestu Kaćuni, sudarili su se autobus ,,Centrotransa" i kombi (640-M-879), za čijim upravljačem je bio Sifet Kovačević iz Lugova kod Busovače.

Kako nam je kazao vozač autobusa A. Karasalihović, na veoma klizavoj cesti primijetio je da kombi gubi kontrolu i da će se udariti u autobus pa je pokušao izbjeći sudar, ali nije uspio. U autobusu je bilo desetak putnika i niko od njih nije povrijeđen, dok je u kombiju lakše ozljede zadobio jedan dječak, te je prevezen u Dom zdravlja Busovača.



busfan

Ona razlicite boje su iz neke Setre 200  ;D  Zaista soplja i ne izgleda toliko lose, svaka cast zanimljive slike

elvis

A ova sjedista su mahom unistili bezobrazni soferi i kondukteri,te vodstvo preduzeca CTS :-\

A ova tema bas i nije namjenjena slikama

The_Dubster

ma et, dosta su razvalila i djeca iz srednje... a inače sve što se razvali il se ne pravi ili se pravi nekim još gorim stvarima...

elvise, možda nije, ali nisam želio staviti tamo gdje su busevi, jer bi onda rekao da ono nije tema za raspravu. da ne bi to se desilo stavio sam ovdje, u raspravu, kako bi se malo diskutovalo o "vodećem prevozniku u bih"

inače slična situacija je i u onom sanosu sa tourismovom maskom, al dok dođe na red pa islikam i njega

elvis

Vozni park CTS-a je bogatiji za dva Lions Coacha i dva Lions Top Coacha

http://sejari.ba/