Centrotrans - Eurolines - razno

Autor lerotai, Prosinac 06, 2007, 22:21:20

elvis

A evo i SDAliner-a,sliku mi spremio frend,a on ju je nasao na fb


mate

Ajoj, kako ne volim ovo vidjet, odmah se sjetim, kako su 2 Starlinera od CBa bila unakazena s HDZovim reklamama za Hebranga, iskreno ne volim ovakav nacin reklamiranja, ako se vec mora reklamirati zar plakati na staklu nisu dovoljni, jos kad vidim novog Starlinera da je ovako izljepljen :(

elvis

Ne znam sto im to treba ikako,samo se nadam da ce od tih reklamiranja moci kupiti barem novi lak za autobuse nakon sto skinu te follije

MILCHO

Meni je SDPliner puno ljepši od SDAlinera.  ;D ;D ;D. Isplati se ovo prevoznicima itekako.

karington

Ma niko nije lud dati ovakav autobus za dzabe ili nesto sitno, itekako se isplati, veceras, 12.09.2010 godine SDAliner vidjen u Gorazdu. Zaista me interesuje kako ce ovo da skinu i koliko ce kostati ponovno farbanje ovog busa...

Tomek

Očito im sad fali autobusa za linije, večeras u Zagreb stigao O303RHD VIP. Dosta je nažalost zapušten.

tomo

#261
Citat: Tomek  u Rujan 12, 2010, 22:57:48
Očito im sad fali autobusa za linije, večeras u Zagreb stigao O303RHD VIP. Dosta je nažalost zapušten.
Neki dan su za Amsterdam poslali N318/3K...

aaaaa

Citat: tomo  u Rujan 13, 2010, 01:03:19
Citat: Tomek  u Rujan 12, 2010, 22:57:48
Očito im sad fali autobusa za linije, večeras u Zagreb stigao O303RHD VIP. Dosta je nažalost zapušten.
Neki dan su za Amsterdam poslali N318/3K...

ide taj autobus na te linije vrlo često....

ins

Evo prave novosti:

Citat:

Centrotrans uvodi 8 novih MAN-ovih autobusa


Centrotrans je objavio kupovinu osam novih autobusa za gradski i prigradski prijevoz na području Kantona Sarajevo.

Ovo je realizirano u skladu sa Planom investicija za 2010. i 2011. godinu, kojim je definirano da se u nabavku autobusa i obnovu postojećeg voznog parka investira 4.000.000,00 KM, odnosno izvrši kupovina 20 autobusa. Prvi dio nabavke od 8 autobusa ima vrijednost 1.500.000,00 KM.

Novonabavljeni autobusi su proizvedeni u Njemačkoj, u tvornici autobusa MAN tip NL 3123-15 (A26). Radi se o niskopodnim autobusima, sa motorima Euro 3 generacije koji smanjuju ispuštanje štetnih gasova, a isti su namjenski prilagođeni uslovima eksploatacije u gradsko-prigradskom saobraćaju, pri čemu osiguravaju vrlo visoku propulziju putnika tokom obavljanja prijevoza na svakoj liniji.

Autobusi raspolažu sa 42 mjesta za sjedenje i 83 mjesta za stajanje, dužine 15 metara, sa troje dvokrilnih vrata, te platformom za prihvat invalidnih lica u kolicima i osoba sa kolicima za djecu. Na ovaj način građanima Kantona Sarajevo nudimo nivo kvaliteta prijevozne usluge koja je standardna u gradsko-prigradskom saobraćaju najvećih evropskih gradova u Austriji, Njemačkoj, Holandiji, itd..

Centrotrans će javnosti i medijima prezentirati autobuse u četvrtak 16.09.2010. u 11,55 sati na Auto bazi Centrotrans Eurolines (ul. Kurta Schorka br. 14., Stup)

Znaci da je prica o Higeru sasvim ocekivano bila nerealna.

ins


MILCHO

#265
Citat: ins  u Rujan 14, 2010, 11:36:06
Evo prave novosti:

Citat:

Centrotrans uvodi 8 novih MAN-ovih autobusa


Centrotrans je objavio kupovinu osam novih autobusa za gradski i prigradski prijevoz na području Kantona Sarajevo.

Ovo je realizirano u skladu sa Planom investicija za 2010. i 2011. godinu, kojim je definirano da se u nabavku autobusa i obnovu postojećeg voznog parka investira 4.000.000,00 KM, odnosno izvrši kupovina 20 autobusa. Prvi dio nabavke od 8 autobusa ima vrijednost 1.500.000,00 KM.

Novonabavljeni autobusi su proizvedeni u Njemačkoj, u tvornici autobusa MAN tip NL 3123-15 (A26). Radi se o niskopodnim autobusima, sa motorima Euro 3 generacije koji smanjuju ispuštanje štetnih gasova, a isti su namjenski prilagođeni uslovima eksploatacije u gradsko-prigradskom saobraćaju, pri čemu osiguravaju vrlo visoku propulziju putnika tokom obavljanja prijevoza na svakoj liniji.

Autobusi raspolažu sa 42 mjesta za sjedenje i 83 mjesta za stajanje, dužine 15 metara, sa troje dvokrilnih vrata, te platformom za prihvat invalidnih lica u kolicima i osoba sa kolicima za djecu. Na ovaj način građanima Kantona Sarajevo nudimo nivo kvaliteta prijevozne usluge koja je standardna u gradsko-prigradskom saobraćaju najvećih evropskih gradova u Austriji, Njemačkoj, Holandiji, itd..

Centrotrans će javnosti i medijima prezentirati autobuse u četvrtak 16.09.2010. u 11,55 sati na Auto bazi Centrotrans Eurolines (ul. Kurta Schorka br. 14., Stup)

Znaci da je prica o Higeru sasvim ocekivano bila nerealna.
Kad su objavili da će kupiti gradske autobuse, ove sam i očekivao, međutim, počele su stizati informacije, te vozač rekao da će stići Higeri, te Higeri već kupljeni i nalaze se u garaži, tako da sam i ja pomislio da su kupili Higere, pa tako i nastavio širiti tu informaciju.

Nadam se da nikad neće voziti na linijama za koje su ih namjenili tj. GRAS-ovim linijama, osim ako će oba prevoznika raditi iste linije.

elvis

CTS napokon uveo i garazne brojeve na autobuse,jos uvijek nisu svi dobili ali danas sam primjetio par autobusa,molim vas sve da obratite paznju na tablice i gb radi popisa u vozni park,gb se nalazi na lijevoj strani na prvom staklu iza vozaca,zaljiepljen je s unutrasnje strane i malo ga je teze uociti ali moze se kad obratite paznju :)

elvis

MAN-ovi danas oko 13:10 napustili bazu na Stupu i otisli prema Bascarsiji na promotivnu voznju,prosao sam ispod njih na stupskoj petlji pa nisam uslikao,bijele su boje,i oslikani su im bokovi :)

mmarko

#268
Nabavili su fine autobuse.Svaka im čast

elvis