Autoherc - rasprava i novosti

Autor erobuss, Siječanj 22, 2008, 15:48:59

autoherc

sto se tice linije za njemacku mi smo zadovoljni! :D

erobuss

#46
Kupljen još jedan autobus, ovaj put se radi o prvoj generaciji Man Lion's Star...

Ex Postbus Austrija (stara shema bojanja - crveno-žuta). Ima koma retrovizore koji mu stoje kao magaretu biseri  :D

Reg. oznake: 271-J-224

CroHerc

Citat: erobuss  u Listopad 16, 2008, 13:06:16
Kupljen još jedan autobus, ovaj put se radi o prvoj generaciji Man Lion's Star...

Ex Postbus Austrija (stara shema bojanja - crveno-žuta). Ima koma retrovizore koji mu stoje kao magaretu biseri  :D

Reg. oznake: 271-J-224


o tom sam ja govorio vozi liniju Čapljina - Međugorje - Čitluk - Mostar

lerotai

danas u stuttgartu je viden neki sivkasni MAN .. nesto novo?

putnika je u stuttgartu uvik malesan broj ... nista vece od 5
no sikiriki

erobuss

Citat: lerotai  u Listopad 17, 2008, 18:11:13
danas u stuttgartu je viden neki sivkasni MAN .. nesto novo?

putnika je u stuttgartu uvik malesan broj ... nista vece od 5
Vidio sam ga neki dan na AK Mostar, ali nisam zapamtio tablice  :-\

autoherc

MOLILA BIH SVE FORUMAŠE DA AKO SU U MOGUĆNOSTI DA MI POŠALJU SLIKE AUTOHERC AUTOBUSA JER PRIKUPLJAMO MATERIJAL ZA OVOGODIŠNJI KALENDAR.
MI IMAMO SLIKE NAŠIH AUTOBUSA ALI SMATRAM DA SU SLIKE ZANIMLJIVIJE AKO SU SLIKANE SPONTANO NA RAZLIČITIM LOKACIJAMA.
AKO STE U MOGUCNOSTI   DA IH POŠALJETE U BOLJOJ KVALITETI(VELIČINA 2-4 MB) BILA BIH VAM ZAHVALNA NA ADRESU autoherc@tel.net.ba

:-*
:-*
:-*

lerotai

no sikiriki

autoherc

dobila sam sliku i zahvaljujem !ako sliucajno budes u prilici da slikas jos koju bilo bi mi drago.

autoherc

OBAVIJEST!
TRAŽIMO 10 NOVIH VOZAČA AUTOBUSA ZA GRUDE,LJUBUŠKI I ČAPLJINU PA AKO JE NETKO ZAINTERESIRAN MOLIMO DA SE JAVI NA E-MAIL ADRESU  autoherc@tel.net.ba ili na br.tel.00387 (0)39 661 267
Kontakt osoba Kristina

steyr1985

Autoherc preuzima od Autoprijevoza Mostar liniju  Mostar- Beč i liniju Mostar- Osijek sigurno , za linije prema Rijeci i Zagrebu ne znam.   Inače oni su već u koperaciji vozili liniju za Njemačku. Načuo sam da će  Autoprijevoz  vršiti  samo  prijevoz radnika Aluminija.  Erobus to ćeš vjerojatno ti provjeriti. 

tomo

Citat: steyr1985  u Studeni 06, 2008, 20:56:10
Autoherc preuzima od Autoprijevoza Mostar liniju  Mostar- Beč i liniju Mostar- Osijek sigurno , za linije prema Rijeci i Zagrebu ne znam.   Inače oni su već u koperaciji vozili liniju za Njemačku. Načuo sam da će  Autoprijevoz  vršiti  samo  prijevoz radnika Aluminija.  Erobus to ćeš vjerojatno ti provjeriti. 

Ja se iskreno nadam da ćemo na liniji Mostar-Široki Brijeg-Posušje-Tomislavgrad-Livno-Šuica-Bugojno-Travnik-Vitez-Zenica-Žepče-Maglaj-Orašje-Županja-Vinkovci-Vukovar -Osijek uspjeti onda vidjeti i Vaše bolje autobuse nego što li su Autoprevoza Mostar.... Imate li kakvu povlasticu i da li je to uopće inaće moguće da putnici uđu u Vinkovcima na navedenoj relaciji do Osijeka? Termin dolaska iz Mostara u Vinkovce meni osobno bi inače super odgovarao.... No, ako je to pravno moguće preporučio bih Vam povlastice za studente uz određenu promidžbu i vjerujte mi da biste imali putnika jer dosta studenata putuje Panturistom u 17.15h za Osijek, a Autoprevoz Mostar dolazi između 16:30 i 17:00h (najčešće kasni uvijek).....

autoherc

najprije da se zahvalim na jako dobrom prijedlogu.pokusat cemo uvesti neke povlastice za studente cim se malo uhodamo i dok prođe sva procedura oko preuzimanja linija.
komentari i prijedlozi su uvijek dobro dosli kako dobri tako i losi da bi se trudili poboljsati nasu uslugu.

erobuss

Touriliner skoro pa pun sinoć otputovao za Zagreb iz Čitluka.
Svaka čast vozačima Autoherca, usluga je na visokom nivou! 8)

autoherc

Drage posjetiteljice i dragi posjetitelji portala autobusi.org, neka Božić u vaše domove i srca donese mir i sreću. U ove blagdanske dane primite i pružite veselje i dobrotu. Blagoslovljen Božić i sve najbolje u Novoj 2009 godini od srca Vam žele djelatnici AUTOHERC d.o.o.   

Posusje

Ljudi moji ko je ovaj Autoherc stavio na liniju Hercegovina - Njemacka, za njega triba 5 misa platit. Svaka mu cast. Ja san sad putovao s njima za Bozic. Doli san isa sa mostarcima. Autobus malo stariji (bio MANov) ali udoban, a odozdal isa sa Autohercom. Unutra kozni sicevi i stvarno svaka cast. Soferi super a busevi udobni.
Nikad vise sa Globtourom. Ono je patnja ljudi. Autobusi po komfortnosti katastrofa, vlasnik da i negovorimo a relacija gori na Bosnu im je Boze sacuvaj.
Jos jednom svaka cast Autoherc, ostanite kakvi jeste.
Pozdrav iz Njemacke