Autoherc - rasprava i novosti

Autor erobuss, Siječanj 22, 2008, 15:48:59

busfan

Citat: steyr1985  u Ožujak 09, 2009, 17:44:20
Pa da od Autoprijevoza Mostar preuzeli linije Mostar - Osijek , Mostar - Zagreb , liniju za Beč i liniju za Njemačku, Njemačku su svakako vozili u koperaciji sa Autoprijevozom.  Prije 2 godine na liniji Mostar - Osijek u koperaciji vozili su Panturist i Autoprijevoz , međutim ovu liniju sada održava svakodnevno samo Autoherc.

Ima li putnika na tim linijama, kako su ih ako lako dalu Autohercu?  Kako radi linija za Njemacku?

CroHerc

#76
Koliko imaju ovih mercedesa ? Koliko sam jutros uspio vidjeti najmanje 2 .     667-T-324

steyr1985

  Imaju 02 Mercedesa u  poslovnici Čapljini i 01 u poslovnici  Sokolac.

steyr1985

  Temse bi im samo pokvarile prosjek u voznom parku  imaju oni već i boljih buseva kao što je žuti troosovinac a tek sada kad dođu Neoplani.

tomo

u Osijeku viđen u ponedjeljak u 07:00h Man 506-J-648  :)

trucker

#80
jeste,taj i ovaj su na liniji



CroHerc

Citat: erobuss  u Ožujak 14, 2009, 09:14:45
Citat: CroHerc  u Ožujak 10, 2009, 14:22:52
Koliko imaju ovih mercedesa ? Koliko sam jutros uspio vidjeti najmanje 2 .     667-T-324

Na prvoj stranici nalazi se popis voznog parka, samo treba čitati  ;)

Čitao sam taj popis davno ali nisam valjda zapamtio . A i imaju 3 a ne 2 .
A i taj popis je star . Više nemaju nijedan tourismo , s 215 vjerovatno više nije kod njih  itd.
Valjalo bi napravit novi.   ;)

erobuss

Slobodno nadopišite što vam je poznato. Ne živim u Sokocu pa tako da i ne znam što tamo imaju.  ;)

erobuss

Danas na ulazu u Mostar viđen Intouro poslovnica Sokolac. Zadnja tri reg. broja 998. Išao iz smjera Čitluka...  ::|

tomo

Vi imate jako dobre autobuse, ali meni se više sviđa 506-647 nego 506-646 samo zbog zadnje osovine tj. onog zadnjeg prekrivenog dijela.... to se meni osobno estetski nikako ne sviđa.....

steyr1985

Pa to se skine bez problema i 647 je imao prekriveni dio.

trucker

#86
i meni je ljepše bez onoga ali eto...:-\

evo još jedan "prekriveni"


darko

Da li je istina da Autoherc prodaje autobuse? Ako je istina koje autobuse prodaje? :)  :D   ::|

CroHerc

Citat: Posusje  u Travanj 25, 2009, 20:45:27
Zna li iko ista o novim autobusima?? vidio sam da je globtour dobio nove, jesu ruzni majko mila oni Volvo novi... Neka vas kod MANovih hehe. Ima vise mjesta u njima ;-)

Ja sam čuo da uskoro stiže 10 MAN-ova starih oko godinu dana a možda su već i kupljeni .

                                                                                                                         

CroHerc

Izgleda da u Hercegovini vlada totalna nestašica vozača , i autoherc traži najmanje 5 vozača . ;)