Autoherc - rasprava i novosti

Autor erobuss, Siječanj 22, 2008, 15:48:59

CroHerc


trucker

Citat:Posusje

Offline

Postova: 4


          Odg: Autoherc - rasprava i novosti
« Odgovor #120 : Jučer u 22:53:06 »   Citat:

Kad ce se internet stranica aktualizirati

možda nekad a možda i nikad....svi su izgledi za ovo zadnje budući da si već ranije postavljao slično pitanje.Izgleda da je ovim curama iz dotične firme najvažnije sakupljanje slika za kalendar ;D

autoherc

za vašu informaciju stranica je aktualizirana.jos ima podatak koje treba doraditi ali smo je ipak pustili.

trucker

Izgleda da Autoherc ukida liniju Mostar-Osijek  :o.Zna li netko je li točna informacija?

steyr1985

Dobro su se sjetili , ukinut će oni i ove za Njemačku i još neke samo polako pa tko je lud voziti prazan.

Tlimfocit

Citat: steyr1985  u Rujan 08, 2009, 16:58:39
Dobro su se sjetili , ukinut će oni i ove za Njemačku i još neke samo polako pa tko je lud voziti prazan.

PRAZAN??? pa ja san čua da su linije iz Hercegovine za Njemačku uvik pune.....

Posusje

Nedaj boze da ukinu liniju za Njemacku. Ko ce onda opet sa onim lopovima od Globtoura putovat

trucker

#127
autoherc ne vozi njemačku  od 7. mjeseca...

Citat: Tlimfocit  u Rujan 08, 2009, 17:54:24
Citat: steyr1985  u Rujan 08, 2009, 16:58:39
Dobro su se sjetili , ukinut će oni i ove za Njemačku i još neke samo polako pa tko je lud voziti prazan.

PRAZAN??? pa ja san čua da su linije iz Hercegovine za Njemačku uvik pune.....

odakle je ta informacija Tlimfocit???Ja sam prije tjedan dana zvao da rezerviram kartu za njemačku,kažu ne vozimo mi više nego mostarci

Tlimfocit

ma nije informacija to nego više dojam koi san steka kroz priču s ljudima...radi li AUTOHERC sa Touringom?

steyr1985

Ne voze više liniju za Njemačku niti za Slavoniju.

trucker

#130

Valjda će ona cura obrazložiti zašto su ukinute ove dvije linije...Ili je možda zauzeta sakupljanjem slika za kalendar  ::|

busfan

Citat: Tlimfocit  u Rujan 16, 2009, 08:46:17
ma nije informacija to nego više dojam koi san steka kroz priču s ljudima...radi li AUTOHERC sa Touringom?

Na tablama pise da rade sa Optima Tours München

Posusje

nemaju oni sa Touringom veze...

inspektor Maska

Oni su izgleda u velikim problemima,radnicima kasne plate,kasni se sa isplatama rata za kredite,zato su i neke linije ukinute,nisu ih mogli finansirati...a prica se i da su pokusali ratovati sa globtourom,navodno nisu dali globtouru da ulazi na neke njihove stanice,blokirali ulaz postavljajuci svoje autobuse,prepricava se i jedan telefonski razgovor izmedju vlasnika ove dvije firme,tad je gosp. Rajko rekao da ce on licno doci sa svojim najboljim autobusom i zgrnuti sve sto mu bude na putu u stanicu,i upozorio da ako se problemi nastave da ce kupiti prigradske autobuse i izaci na tendere za djake koje vozi Autoherc...situacija je sada malo mirnija

trucker

Citat:a prica se i da su pokusali ratovati sa globtourom,navodno nisu dali globtouru da ulazi na neke njihove stanice,blokirali ulaz postavljajuci svoje autobuse,prepricava se i jedan telefonski razgovor izmedju vlasnika ove dvije firme,tad je gosp. Rajko rekao da ce on licno doci sa svojim najboljim autobusom i zgrnuti sve sto mu bude na putu u stanicu,i upozorio da ako se problemi nastave da ce kupiti prigradske autobuse i izaci na tendere za djake koje vozi Autoherc...situacija je sada malo mirnija

hehehe,inspektore,pa sami tvoj nick govori da ti puno toga znaš... ;D u pravu si,bilo je tu pravog rata,mislim da globtourovi autobusi ni danas ne ulaze na kolodvore u mostaru,čapljini i ljubuškom.vidio sam ljetos svojim očima da u čapljini uzimaju putnike na parkingu s druge strane kolodvora