Jelinak, Žepče

Autor autobusi.org, Prosinac 04, 2007, 16:01:47

Dado_toping

Citat: mate  u Lipanj 12, 2009, 15:28:33
Novitet u voznom parku EA Clubstar ZG-3990-EA



Ovaj bus je dosao ima vise od mjesec dana,lezao je na kolodvoru i cekao homologaciju a uvezen je iz Madjarske ;)

mate

Cityliner danas na liniji Zagreb - Zenica


ahmoo

Ovog neoplana sam vidjeo u petak ujutro u Zepcu, krenuo za Zagreb! Odlicno izgleda barem meni ;) Eh da jos kazem i da je onaj Neoplan platinum to isto jutro ostao u kvaru vec u Zavidovicima nekako se dovukao do Zepca i ostao na kolodvoru!
:D :) :D ;)

mate

Jutros u Sl.Brodu i da napomenem mlada dama je bila za volanom ;) sad tocno ne znam koja


mb0404

#94
Citat: mate  u Srpanj 10, 2009, 18:56:18
Jutros u Sl.Brodu i da napomenem mlada dama je bila za volanom ;) sad tocno ne znam koja

http://i285.photobucket.com/albums/ll78/mate88/Mbsprinter539k166jelinak.jpg
nije bitno koja vazno da je dama i da je mlada :)

mate

Danas na liniji ZG - Zenica


tomo

Evo ga i u Splitu na liniji Zadar-Usora... slikano 8.7. (na kolodvor (do samog ulaska na kolodvor) je uletio k'o munja sa nekih 70-80km/h)

mate

Isuzu u Sl.Brodu, ne znam da li je ovo novitet u voznom parku, ili su samo na onom sto ga imaju promjenili tablice


doBUS

Danas oko 19.00 EA Clubstar  parkiran na Tesanjci..Tabla DOBOJ-MAKARSKA...Prepostavljam neka nova linija

tomo

882-M-563

ZG-6593-O

Zadar-Usora
ž

Tomek

Ovaj EA mi izgleda ko nov, fenomenalno je ušćuvan


mate

MAN danas kod GP Sl.Brod, nazalost prva slika mi je jako losa, ali posto imamo samo jednu sliku stavit cu ga, jer ga ja jako rijetko vidam, inace registracija 882-M-501




elvis

#102
Citat: mate  u Svibanj 14, 2009, 20:51:58
Cityliner veceras u Sl.Brodu...



Ovaj maneken je svojevremeno pozirao i filmskim kamerama

Slika nadjena na pretrazivacu,posto nesto link nije uredu,ja sam je uploadovao pa postavio ovdje:

mate

Jedna danasnja kod GP Brod, linija Zenica - Zagreb


busfan

Vozi li Jelinak liniju za Njemacku? Ne sajtu München ZOB ima njegov polazak za Zavidovice