Pitanja korisnika i obavijesti moderatora

Autor manoplan, Prosinac 04, 2007, 18:55:56

shef

Sada nakon dvodnevne pauze radi.

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

STIB

Istina :-)


Poslano s iPhone (u hodu)
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Servis

#152
Dobio sam novu testnu verziju Tapatalka, pozivam sviju da ga koriste i da javite šta ste radili kad dobijete nekakvu grešku.

EDIT: zasad izgleda u redu.

shef

Isprobavam zasad sve ok

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Marek

Sve radi normalno.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Servis

Imam jedno pitanje za članove sa @net.hr mail adresom:

Prilikom registracije vidim da dosta potencijalnih članova nikad se ne aktivira i u 99% slučaja su u pitanju @net.hr mailovi. Da li vi dobivate mailove/obavijesti od foruma uredno? Jer čini mi se novim korisnicima tamo ne stiže aktivacijski mail ili završi u smeću šta je jedino logično objašnjenje i pokušat ću kontaktirati nekog na net.hr da to popravi (ako je u tom neredu od portala uopće moguće pronaći neki normalan kontakt, pošto su svi normalni koji su radili tamo otišli).

Inače, preporuka svima koji žele pouzdani mail servis je da ga ne koriste.




TAM

Zašto se podrubrike u temi Neoplan ne mogu vidjeti kad niste registrirani?
Dani ponosa i slave!
    

Servis

Dobro si primijetio, ispravljeno.

Boki651

Mene zanima zašto ne mogu vidjeti svoje konverzacije s ljudima koji su mi poslali poruku u inbox?
Konkretno, znam da sam poruku poslao, ali kad kliknem na dolaznu poruku od pošiljatelja, uopće nema mog odgovora. Gdje to mogu vidjeti?

tramvajac 92

Citat: Boki651  u Svibanj 13, 2014, 15:20:18
Mene zanima zašto ne mogu vidjeti svoje konverzacije s ljudima koji su mi poslali poruku u inbox?
Konkretno, znam da sam poruku poslao, ali kad kliknem na dolaznu poruku od pošiljatelja, uopće nema mog odgovora. Gdje to mogu vidjeti?
Tu: http://www.autobusi.org/forum/index.php?action=pm;f=sent

shef

Ispod teksta pp koju si pisao imaš Spremi kopiju u moj outbox. Ako tu nemaš kvačicu, nema ni spremljenih odlaznih pp.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Boki651

Aha, u tome je fora. Hvala :)

Dreamwalker

Dal je do mene ili je do vas??? ;D


Naime, jučer je padao server (Service unavailable), a danas mi fale segmenti kao što su nickovi, neka slova,...


Uostalom, evo slike.

http://i57.tinypic.com/2drid1h.jpg
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Servis

Ne vidim ništa takvo, napravio sam provjeru na greške i nema ništa. Jednostavno lupi F5 na stranici gdje vidiš tako nešto pa vidi da nije cache u pitanju.

Dreamwalker

Trebao bi malu pomoć od korisnika Tapatalka.


Kad uploadam sliku slikanu s mobitelom na forum, dal ju aplikacija pokaže u punoj rezoluciji ili joj automatski napravi resize? Nemam mogućnost fotografiranja u 800px rezoluciji, a ne bi htio stavljat na forum ogromne sliketine.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421