Rashodovanje autobusa

Autor maky, Studeni 21, 2007, 08:59:00

Paško

#165
Da, došao je kraj za N316 M. :'(  :'(
#127 je vozio svaki radni dan dok mu nisu istekle tablice. Autobusi se stalno rashoduju, a nijedan ne dolazi, ali ako ih se ovako ekspresno rješavaju kad im istekne registracija tu imamo jedan veći problem. :-\
#92 je očito neispravan (opet...), a registriran je do 11. mjeseca pa šta onda bude bit će.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

prometnik

vjerojatno ih se ne isplati dalje registrirat jer nisu u stanju da se vise mogu iti popravit a najcesce razlog rashoda bude trula ili ispucana šasija
kupi kartu spasi Promet

Paško

Evo slike još od 25.09. - #127 ispred #123 kraj kojih je neispravni #92

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

RegioBus

I #165 bez tablica...

Paško

Očito je i on gotov:



Pogled na prednju (#165 lijevo):



i srednju galeriju - osim dva otpisana zglobnjaka, ni #138 (ne vozi već kojih mjesec dana, ako ne i više) i 92 (u sredini) ne izgledaju najbolje:

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

RegioBus

#170
Još jedan Neoplan je osta bez tablica, čini mi se #161
A #64 i #92 stoje parkirani u garaži i sumnjan da će više ikako izać na ceste jer ih se vjerojatno neće više registrirat.

Paško

#161 sigurno ima stražnje tablice, a za prednje ne znam.
Ne pretjeruj bezveze, za #92 si i prije pisao pa je opet on provozao, a #64 i 65 su registriran do ljeta, ako se ne varam i u ovakvoj situaciji sigurno ih se neće olako rješavati.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

RegioBus

#172
Citat: amfan  u Studeni 13, 2015, 00:56:16
#161 sigurno ima stražnje tablice, a za prednje ne znam.
Ne pretjeruj bezveze, za #92 si i prije pisao pa je opet on provozao, a #64 i 65 su registriran do ljeta, ako se ne varam i u ovakvoj situaciji sigurno ih se neće olako rješavati.
Ispričavan se ako griješin u vezi #64 i #92, ali sa sigurnošću mogu reć da san vidija #92 u remontu i radi se oko njega, a i #64 su pripremili također za pregled, a za  #161 san također pogriješija jer on ipak ima tablice. Inače, #165 više nije parkiran uz ogradu, sad je tamo #174 koji je također bez tablica. Još su dva Neoplana odjavljena i donekle rastavljena, a to su #164 i #129( nisan 100% siguran da je to on).

Paško

#173
Ova dvojica su otpisana još u kolovozu:



Novih umirovljenika je izgleda čak trojica.

#174 nije među ostalim rashodovanim autobusima:



#164 već nema farova (pokraj njega pomaknut #165):



i #129:



To znači da su ostala četiri Neoplana koji voze (#133, 161, 162, 173), a čak šest (#127, 129, 134, 164, 165, 174) ih u garaži čeka rezanje.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

netko

Svaka čast Neoplanima koji su sve teret podnjeli. hi hi
Ja sad več ozbiljno sumnjan da dolazi nešto novo/polovno jer dokle ovako.......
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

tramvajac 92

Bome, treba se rješiti buseva koji su odradili kilometara za 3 života, ali stvarno bi trebalo nešto doći, neće se ovako još dugo izdržati.
U zadnje 2 godine su rashodovali 20 buseva, od toga 11 zglobnih, a kupljeno je samo 5 solo gradskih.

man323

#176
2012. je stiglo 12 Irisbuseva a 2013. U 5. misec 6 MAN Lion's City-ja.  Zaista je potrebno dovesti nešto, pa ako nemože novo, onda polovno sa malo kilometara


Sent from my iPhone using Tapatalk

netko

92 možda još ne spada u otpisane.Stoji na dizalici u remontu,a ispod njega novi/stari motor.?
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Paško

Kako je za otpis ako jos ima registracije?! Mogu ga raskopat 39 puta, ali ako su plocice zavidane znaci da se na njega jos racuna i gotovo!
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

RegioBus

#179


Pilanje u tijeku... Dosad izrezan samo #92, trenutno se reže #64, a #120, #123, #239, Neoplani, servisni kombi i dva automobila čekaju, a za Avtomontaže ne znam.