Rashodovanje autobusa

Autor maky, Studeni 21, 2007, 08:59:00

troosovinac

bela lađa

Paško

Tužne vijesti:
g.b. 59 i 60 su potpuno rashodovani, od njih su ostali samo komadići.
g.b. 113 ide u vječna lovišta. SUDAR.
Odlazi nan i g.b. 687.
RIP :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

netko

170 više nije parkiran gdje stoju rashodovani autobusi,neki dan ga vidio u kantunu garaže(do praone) dovučen viljuškarom.Mislim da mu je ovo službeno zbogom.

BTW
37ma nemože više ući normalno u kolodvor,nego sada samo produži do bivše Inine pumpe,tu se samo okrene i onda ostavi na kolodvoru putnike.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Paško

Počelo čerupanje g.b. 65 i 189.
RIP
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

mainz


Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!


Paško

Izgleda da je došao kraj g.b. 154. Bio je u sličnim situacijama dosada, ali ne vjerujem da će se ovaj put izvuć.
Stoji tamo gdje su autobusi i za rashod i već 2/3 sjedala, krova i svega je nestalo, izgleda kao g.b. 89. Još ima registraciju. Zadnje dane je proveo na liniji 29 sav trom, jedva se vukao, a tek uzbrdo...
65 je ostao bez malo tapecirunga (ionako ga je tu stalno gubio) i bez malo poda.
Rashodovanje g.b. 170 (i 189) polako započinje. (BTW, odakle stolica iz g.b. 113 u 170?!)
Avtomontaže su još kako-tako čitave (osim g.b. 679).
Svi RIP.

Nešto se čeprkalo i s g.b. 166 i 181...
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Izgleda da se g.b. 154 opet izvukao! Treći put! Sad je tamo u remontu i rade ga.

A g.b. 65 još nije registriran, ima nekih problema sa zglobom.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Citat: markost  u Lipanj 08, 2011, 19:35:07
Ne znam koji je to tvoj g.b. 181, ali g.b. 181 vozi danas na sedmici kompletan.
Ili su ga popravili, ili si ti krivo vidio (više na PP).

166 je bio ostao bez prednjeg dijela i imao natpis "Nema vode!". ;) Ne znam što je sad s njim.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Winamp

Neznam jesam li pogodio temu ali g.b. 680 piše da je rashodovan 2010 što mi je čudno jer sam prije par dana bia do garaže i vidio g.b. 680 kako stoji naopako parkiran bez registracija!

Paško

Citat: Winamp  u Rujan 05, 2011, 11:03:31
Neznam jesam li pogodio temu ali g.b. 680 piše da je rashodovan 2010 što mi je čudno jer sam prije par dana bia do garaže i vidio g.b. 680 kako stoji naopako parkiran bez registracija!
Da pratiš, znao bi da 679 (kojeg su dosta isčerupali), 680, 685 i 686 + 89 od kojeg je ostala samo olupina stoje tako u garaži već dugo vremena. Otpisani su, nemoj mislit da će se vratit. Skidaju se sa njih dijelovi. I 84, 59 i još njih su stajali godinu dana nakon što su odjavljeni. Potpuno su ispilani tek u ožujku ove godine, a njihovi dijelovi su bili ostali na jednoj hrpi koje također više danas - nema. A u garaži još leže 65, 104, 166, 171, otpisani 170 i 189 i još puno njih koji su u kvaru već duže vremena.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

netko

166 definitivno odlazi na vječna lovišta.Zna li se razlog?
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Paško

#103
Vjerojatno ode i 119. Možda mu još ima spasa, motor je izvađen i pokušava se nešto.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Goodbye, 119!

122 i 123 već dugo leže i čekaju bolje dane...
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!