Pogađalica --- mjesta gdje su uslikani autobusi ZET-a

Autor Tomek, Studeni 24, 2008, 21:48:08


Daniel

Evo da se i ja uključim nakon dugo vremena...

268 i displey , sva logika bi govorila da tražiš nešto na toj trasi , al mene ta stanica brutalno podsjeća na zadnju stanicu od 231 Novi Retkovec

MAN19464

da nije možda ispred zetove garaže u velikoj gorici
postaja zagrebačka 42

conecto

Citat: Daniel  u Ožujak 06, 2011, 12:40:26
Evo da se i ja uključim nakon dugo vremena...

268 i displey , sva logika bi govorila da tražiš nešto na toj trasi , al mene ta stanica brutalno podsjeća na zadnju stanicu od 231 Novi Retkovec

Ovo je točan odgovor!
Ali natpis na displeju nije namjerno gore zbog prevare u ovoj temi, već to Atron izbaci na zadnjem polasku iz Novog Retkovca kojeg nema u voznom redu, dok u Atronu i toplomjeru postoji polazak samo do "Mlinara".
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

hrc

Ajd pogodite gdje je ovo slikano i kojoj se liniji radi?


sinovac

124 Gornji Stenjevec, čošak Lisičine, Dubravice i slikano sa Zelene magistrale na parkiralištu stambene zgrade kod restorana Pjer...
sinovac/124

hrvoje.skoc

Citat: sinovac  u Travanj 14, 2011, 22:39:14
124 Gornji Stenjevec, čošak Lisičine, Dubravice i slikano sa Zelene magistrale na parkiralištu stambene zgrade kod restorana Pjer...
Nemrem vjerovat iz prve pogođeno.Očigledno je bilo prelagano kad je odmah pogođeno, sljedeći put moram nešto teže naći...

tamlover

A kaj ti imaš dva nicka s ukupno 13 postova?  :-\
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Mirta

Nakon jednog posta ne zna ljevica što radi desnica? Ili netko prisvaja autorsko pravo na sliku? A ni jedan se ne javlja kao oštećeni. Čudno.  ???
Nikad ne reci:"Nikad!".

421

Citat: sinovac  u Travanj 14, 2011, 22:39:14
124 Gornji Stenjevec, čošak Lisičine, Dubravice i slikano sa Zelene magistrale na parkiralištu stambene zgrade kod restorana Pjer...
Kad je snimano i čime?
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

hrvoje.skoc

Citat: 421  u Travanj 17, 2011, 00:33:04
Citat: sinovac  u Travanj 14, 2011, 22:39:14
124 Gornji Stenjevec, čošak Lisičine, Dubravice i slikano sa Zelene magistrale na parkiralištu stambene zgrade kod restorana Pjer...
Kad je snimano i čime?
Kao što se vidi u donjem desnom kutu slike slikano je 14.04. u 16 sati i 7 minuta, a slikano je sa mobitelom Sony Ericsson K800...

Sonja

Pretpostavljam da ovo nije tesko za nase vrsne znalce  ;D


Berlingo

Nekako mi izgleda kao da vozi prema Zapresicu i da je tunel ispred njega. Neznam, pa nisam ja iz Zagreba.

Sonja

Svaka cast Berlingo, nisi iz Zagreba al ga poznajes  :)
Je je tocno je, slikano ispred semafora kod VW Dojkica.