Pogađalica --- mjesta gdje su uslikani autobusi ZET-a

Autor Tomek, Studeni 24, 2008, 21:48:08

Diermeech

#420
Novi jelkovec ?

Pošto je solo citaro onda linija 282 ( Sesvete - N. Jelkovac ) ?

CONECTO430

Slika nije novija, jer putnik u autobusu ima majicu obučenu  rofl. Nebi ni rekao da je N.Jelkovec jer autobus ima ugibalište, nestoji na parkingu.
Idem samo jednu stanicu :D

sniff

Citaro ima ratkapu  :o ;D
Slika je očito starija, a djeluje mi kao Jelkovec..ili malo južnije ?

leonardo123


421

Citat: leonardo123  u Siječanj 07, 2017, 13:22:35
Linija 234, stajalište Lanište?  umnik2
;D  thumbs Leo, šteta što si bio (pre)brz...Godina je tek počela....
Dakle, možete li vjerovati da je uz stajalište autobusa bilo  samoinicijativno izgrađeno boćalište za novopridošle stanovnike?
Preko puta stajališta bio je jedini birc u kvartu u kojem je radila zgodna konobarica ( ;D ).
Na stajalište se dolazilo ovako: poslije stajališta kod vrtića/crkve i semafora desno pa nakon Lidla prva lijevo i opet prva lijevo.
Narančasti VW T4 je vozio sadašnjim kolnikom do kružnog toka, a s njegove desne strane niknule su Plodine, Arena centar dok je s lijeve strane niknuo stambeni blok u L obliku.
Uostalom, Google maps is your friend pa vidite sami ...
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Dreamwalker

"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

421

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

Ovo na fotografiji nije danas polazno stajalište na Laništu
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Ivan

Najbolja pogađalica dosad :) , baš me zbunila.

Da, nije ista stanica, premještena je prema istoku dok su se gradile neke nove zgrade i ostala je tamo... Time je poslije dovršenja Ul. Ive Robića (kroz koju su redovito vozili dok se Remetinečka obnavljala) linija još nelogičnija i za dio stanovnika na zapadnom Laništu jer se vraća na 150 metara do Remetinečke gdje ionako već prolazi... Bilo bi i ekonomičnije i bolje za putnike da vozi ili kružno Lanište-Remetinec ili kroz Lanište ravno do okr. Jaruščica, no eto, neki genijalci koji planiraju linije ne znaju pogledati na kartu kako konkretno stvari izgledaju pa nije problem ako je linija 1,5 km nepotrebno preduga.

P.S. sada ostaci te stanice izgledaju ovako, nije se još potpuno oprala žuta boja s kolnika...
https://www.google.hr/maps/@45.7732597,15.9455797,3a,75y,271.03h,72.98t/data=!3m6!1e1!3m4!1s2M8TYtvN66ZWgpzUvn1bWQ!2e0!7i13312!8i6656

421

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

421

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

MAN truck bus

Radnička iznad nadvožnjaka na slavonskoj blizu je Heinzlova MUP tu prolazi 217
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

smogovci.bbb2

Ova je negdje u Zaprešiću (ZG nema ovakve košarice za otpatke) za vrijeme vojnih igara 99 (kockice su glanz nove)
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

smogovci.bbb2

Ili dolazak kockica u ZG (izgleda da su njemačke rege, crveno sa desne strane pločice) lokacija iz prethodnog posta
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln