Promet Makarska – fotografije

Autor maky, Studeni 21, 2007, 11:52:47

kuba

#150

Pa što je čudno, kako mogu tako ići na liniju?

Tlimfocit

#151

mislin da je puknuti blatobran najmanji problem koji imaju busevi Promet Makarske na linijama....počevši od kvarova buseva, do vožne otvorenih vrata, do puknutih jastuka..... svakome se može desit puknuti blatobran....

IKAS

Citat: kuba  u Listopad 05, 2009, 18:27:01

Pa što je čudno, kako mogu tako ići na liniju?

Vidi se da ne voziš. Kada guma pukne od siline eksplozije puca i sve oko nje. Pa tako može puknuti blatobran,jastuk...
Činjenica jest da im je guma pukla u vožnji.
Jel ti sada jasnije?

arsenal

Danas je u Tivtu bio ovaj starliner.






mate

Danas u Sl.Brodu King Long MA-535-BA, mislio sam da se radi o nekoj posebnoj voznji, kad ono on vozi Panturistovu linijiu Osijek - Sl.Brod...


Tomek

Meni King Longovi od Herc toursa koji nemaju ovako puno crnog sprijeda izgledaju puno bolje od ovog čuda..

mate

Evo jedne danasnje slike "Ping - ponga" ;D



isto Panturistova linija OS - SB - OS


Berlingo

Ovog sam uhvatio kad je prosao Bosiljevo a isao je prema Zagrebu.

mate


manoplan

#159
Skrenuo sam desetak kilometara sa planirane rute pa sam uhvatio Setru 315 NF koja je rijedak primjerak kod nas u RH. Često stoji parkirana u Gornjim Brelima


conecto

Ta je valjda jedina koja redovito vozi lokalne linije oko Makarske, često sam je viđao u Podgori, ali nekoliko godina prije to je vozio neki gradski Neoplan - jel taj još na životu (meni se čini da ga u MA nema) i gdje je završio?
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

maky

Citat: conecto  u Prosinac 06, 2009, 20:50:55
Ta je valjda jedina koja redovito vozi lokalne linije oko Makarske, često sam je viđao u Podgori, ali nekoliko godina prije to je vozio neki gradski Neoplan - jel taj još na životu (meni se čini da ga u MA nema) i gdje je završio?
Koji je bio?
Određena ekipa gradskih je u Sinju sada...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

conecto

Mislim onaj stariji N-416, čini mi se da je isto bio niskopodni, al ima tome barem 5 godina da je vozio oko Makarske
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

manoplan

Citat: conecto  u Prosinac 07, 2009, 06:34:17
Mislim onaj stariji N-416, čini mi se da je isto bio niskopodni, al ima tome barem 5 godina da je vozio oko Makarske

To su prvi Neoplani nabavljeni u makarskom Prometu, a vozili su još početkom devedesetih. ( za vrijeme Domovinskog rata). Ostatak voznog parka u to vrijeme temeljio se uglavnom na Sanosima i TAM-ovima. 

maky

Ja imam ovoga mačka u galeriji:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!