Promet Makarska – fotografije

Autor maky, Studeni 21, 2007, 11:52:47

Tlimfocit


Tomek


5AR


leic96

Prije 10 min sam u Crikvenici vidio setru 2??? koja na vratima ima naljepnicu od prometa, a na stražnjem dijelu ima naljepnicu od Larusa !? ???

Berlingo

#229
Cvor Bosiljevo prema Zagrebu.

Berlingo

Meni ovi Kinezi i nisu tako ruzni kako neki pisu, ali da mogu birati definitivno ga nikad nebi ni probao voziti.

5AR

Jučer u Zagrebu samo Starlineri






tomo


maky

Nekidan iz Zagreba putovao starom D1 sa Starlinerom MA-511-AN.
Nema se što puno reći. Savršeno putovanje u jednom odličnom autobusu...

Neću više hvalit, da nebih pretjerivao (jer ću naravno biti neumjeren), ali nema pritužbe ni na autobus, ni na vozače...

U Zagrebu, spreman za polazak:


Odmor na najpoznatijem i najtradicionalnijem stajalištu u Hrvatskoj...


Sve se vidi na fotki, ukratko - First Class



NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Tomek

#234
Dvije krajnosti
S215HD -- legenda njemačkog proizvođača


King Long -- legenda kineskog proizvođača  ;D


I jedan običan Tourismo :)

maky

Nekidan sam sa ovim ljepotanom putovao za ZG. Vani je bilo jako hladno (2°C) pa sam napravio samo ovu jednu fotku iz kafića na odmorištu Janjče:


A kad sam se vraćao, išao sam svojim omiljenim starim putem po D1 i dočekala me zvijer MA-688-BF. Zbilja najviše moguće pohvale za autobus. Nakon dugo vremena me oduševila ponuda prostora jer je napokon netko nabavio autobus sa normalnih 48 sjedala, a ne kad ih unutra natrpaju milijun. Također, sjedala su marke Vogel koja mi puno više odgovaraju od Kielovih koja su ugrađena u većinu ostalih.




Motor lijepo radi, ZF automatik sa 10 brzina glatko šalta, nema zamjerke na ništa.
Mislim da svi znate gdje je fotkano...  ;)






I na kraju najveće pohvale dvojici vozača koji su posao odradili profesionalno i nadasve uljudno. Nakon dugo vremena sam naišao na nekoga tko je uistinu voljan pomoći i  ugoditi putniku, te mu izaći u susret i olakšati putovanje.  Potrudili su se pomoći čak i strancima, objasniti im što im nije jasno i uputit ih na konačno odredište. Kad bi svi bili ovakvi...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

jure

#237
Ova prethodna mi se stvarno sviđa! Starliner u odličnom svjetlu.
Potiče me stavit još jednu iz Splita (ne toliko dobru sliku) ...

mate


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !