Promet Makarska – fotografije

Autor maky, Studeni 21, 2007, 11:52:47

The_Dubster



tourismo danas u sarajevu, mislim da je linija za dubrovnik, al nisam 100% siguran

steyr1985

Citat: The_Dubster  u Ožujak 06, 2010, 20:34:28


tourismo danas u sarajevu, mislim da je linija za dubrovnik, al nisam 100% siguran
Split - Sarajevo i obratno , liniju održavaju u koperaciji sa Centrotrans Sarajevo i Autoprevoz Bus Mostar.  Liniju Sarajevo - Dubrovnik održava Centrotrans u koperaciji sa Autotrans Rijeka.

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

FIGHTER

MA512 AN najmoćnije vozilo u voznom parku PROMET MAKARSKE. 65 SIJEDALA I 500 KONJA ISPOD HAUBE-impresivno zar ne?

maky

Nekima su Starlineri najfascinantnija pojava. Pogotovo kad čujem ponekog da mu V8  brunda otraga.  Osmjeh od uha do uha...  :)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Tomek


maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Tomek


markost

A šta mu onaj gornji brisač briše krov?!   ;D ;D ;D

Tomek


Tomek


Tomek

Osim tri rabljena Neoplan Starlinera evo još dvije prinove u voznom parku
Premijera -- večeras u Zagrebu dva King Long-a, tek stigli u Hr., 400ks, Euro5 motori, AStronic mjenjač za koji kažu da je jako dobar, poboljšana sjedala, Thermo King klima...





Na ljeto najvjerojatnije stižu još dva.

erobuss

Očito da su zadovoljni s njima  ::|
Ovaj model je bio na faceliftu. Stražnji svjetlosni sklop je izmjenjen. Rikverc svjetla su sad spuštena na odbojnik  8)

5AR

Citat: erobuss  u Travanj 15, 2010, 23:04:51
Očito da su zadovoljni s njima  ::|
Ovaj model je bio na faceliftu. Stražnji svjetlosni sklop je izmjenjen. Rikverc svjetla su sad spuštena na odbojnik  8)
To bi onda bio rit lift  ;D
Da, valjda nešto vrijede kad nastavljaju sa kupnjom. Baš me interesira kako su zadovoljni šoferi s njima, da li su im oni novi bolji ili bi rađe htjeli vozit starog Starlinera?

Tomek

Novopridošli King Long danas na liniji ZG-Makarska krenuo prema jugu. Evo još dok su na kolodvoru bili novopridošli Starliner, King Long i Tourismo