Niš-ekspres – fotografije

Autor negas, Prosinac 06, 2007, 15:10:28

tomekk

Citat: 5AR  u Prosinac 21, 2010, 21:25:46
Ovo zadnje staklo ili je isto ili jako slično sa Man Lion`s Coach-a II.

Ma ima tu svega-Man, pa Isuzu zadnja svjetla, Setra retrovizori....vjerojatno bi se još nešto našlo  :-\
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

mate

Gbr.485 jucer na polasku u 14 h za Nis


Tomek


sashco

Mala ispravka, u pitanju je 598... bus123

mate

Gbr.401 u subotu na liniji Zagreb - Bujanovac


Tomek

Danas u Zagrebu, bio je i jedan novi sa MAN izgledom i ovaj

sashco

#96
Jedan kraci video rad...

mate

Nedjelja u Zagrebu

Gbr.359



Gbr.378


kampanjac


jesrib

kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

aaaaa

Za ovo nakazenje autobusa nekog bi trebalo streljati...

Shole

I neznam zašto oni to uopće zovu NIBUS, jer ne da je šasija od drugog autobusa (najčešće Ikarus IK160 ili Sanos S200) nego je i kompletna karoserija još uvijek na mjestu, a ovi kvazi majstori su samo nabili naprijed i otraga drugu stijenu.  I sad je to druga marka busa.  Moš mislit.  Nek pokaže netko prometnu dozvolu jednog takvog busa da vidimo šta piše unutra pod TIP VOZILA i MARKA

svicar

Moze da pise svasta, ali to je proizvod iz Nisa, jer rade sve ispocetka, ne racunajuci  ove sto ih samo remontuju i za kraj naprave neki drugi oblik. po meni, o ni nisu nista manje proizvodjaci nego sto su to i drugi.

aaaaa

Citat: svicar  u Travanj 30, 2011, 13:49:35
Moze da pise svasta, ali to je proizvod iz Nisa, jer rade sve ispocetka, ne racunajuci  ove sto ih samo remontuju i za kraj naprave neki drugi oblik. po meni, o ni nisu nista manje proizvodjaci nego sto su to i drugi.

kolega ja se nadam da se ti samo šališ...ako sam u krivu onda bih te zamolio da se uozbiljiš.

svicar

#104
http://www.nis-ekspres.rs/sektor_odrzavanje.php

Izvoli pa procitaj, ako oni lazu zasto ja nebi vas.

Oni tvrde da proizvde autobuse

"Putnički autobus NIBUS 400 jedini je autobus domaće proizvodnje kome su ovlašćene međunarodne laboratorije izdale potvrdu o homologaciji i time ga uvrstile u red vozila sa visokim stepenom bezbednosti.......

Ispod imas i sliku busa  i broj telefona onih koji su ga napravili.

Ja tako citam kako tamo pisu, ako oni lazu, onda se to teba preispitat, ali oni tvrde da rade nove buseve.