Kvarovi autobusa na riječkim ulicama

Autor nukleusri, Prosinac 06, 2007, 15:45:54

Boki651

Spada vjerojatno u kvar, zato ovdje stavljam, već dva tjedna na 733 upaljen stalno prednji lijevi žmigavac. Prvo sam mislio da je do vozača koji ga je zaboravio isključiti. Međutim, očito je riječ o kvaru, jer se taj žmigavac ne gasi, bez obzira tko vozio, i tako 2. tjedan za redom. Jedino ako je stvarno riječ o koincidenciji, ali onda je stvarno cijela posada zaboravna kad ga ne isključuju. A u Conectu se to baš naglašeno čuje kad je uključen.

NP-549


pehar_11

Na 751 ne radi zadnje lijevo svjetlo već 3 mjeseca
Vrijeme je novac.

Boki651

Citat: NP-549  u Listopad 04, 2023, 17:25:08Samo prednji ?

Nisam gledao zadnje žmigavce, s time da je jutros u 6 došao ugašen. Sad da li su skužili pa popravili, ili je ranije bila stvarno riječ o slučajnosti kod više vozača, stvarno nemam blage veze.

pehar_11

#859
Jedan zglobni Mercedes na 32 u smjeru Opatije kod Bivia ostao u kvaru, gbr. nisam stigao uhvatit
Vrijeme je novac.

pehar_11

822 u kvaru kod Novog Lista u smjeru istoka
Vrijeme je novac.

Vanjac

Evo i fotoreportaža navedenog
"U raju je dobro, al u paklu je ekipa"

MateV

Nema problema, Autotrolejev tim za brze popravke će brzo riješit stvar rofl

Da me netko nebi krivo shvatio, nemam ništa protiv ljudi koji pošteno obavljaju svoj posao, samo mi je taj naziv koji je bio u oglasu za posao urnebesan.

NP-549

Brzi popravak je termin za radove od sat/dva koji se obavljaju na dnevnom kanalu u smjeni. Sve šta se tu ne može riješit ide u remont u Rijeka Plus

MateV

Pretpostavljao sam da je tako nekako podijeljeno. Dve ekipe u istoj garaži.

Volim autobuse

733 pukla cjev od vode stoji na Peharovu,834 sa sva 4 stoji na slavici

Zmajhir

792 u priličnom problemu u Kostreni, vozio se sa sva 4 ispred servisnog Mastera i sad ne može uzbrdo prema Rijeci.

Vanjac

"U raju je dobro, al u paklu je ekipa"

lussin

658 danas u 14:15 odšlepan sa Fiumare

gorgoroth

663 stoji na Mlaci kod benzinske na cesti