Valjan Prijevoz, Dražice

Autor LuckyLooser, Prosinac 06, 2007, 19:13:14

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

miky

Citat: Bari  u Prosinac 05, 2009, 23:00:42
Danas na Krimeji



Jeli ovoga Mastera kupio od Adriatic bus-a?

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

shef

Inače nemam običaj komentirati, ali jednostavno ovaj put moram. Noge, star 13 godina, s 800000 km i s vrlo upitnim održavanjem, prodaje se! Ni više ni manje nego 55000 €. Činjenica jest da se radi o unikatu, ali što je previše...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

Nisam znao da Valjan ima i ovo čudo. Inače bus je u jako lošem stanju.
KREPAT MA NE MOLAT !

Berlingo

Evo i njih kraj dvorane u mojem kvartu. Mozda se varam ali meni se cini da je ovaj u crvenom vozac i da je dezurao da se neko pojavi da slika. Dobro je poznato da je tamo uslikano brdo autotobusa. Ali lukav je Berlingo, dodje iza ledja.

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Berlingo

Odmoriste Ravna Gora, 2.06.

Bari

Umjesto tog kombija došao je drugi i dobio njegove registracije
KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

shef

Izgleda da su uzeli i oživjeli Otoyol koji je bio od Navigator Toursa, vidio ga jutros u Kostreni, ima nove SC tablice.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic