Autotrans - razno

Autor Tomek, Siječanj 13, 2009, 19:53:22

RENI

1270 i 1335 prešli iz P.J. Korčula u P.J. Zagreb
a stigao 1445 iz P.J. Zagreb

maxkuki

#526
Repkin bus(1458) opet dobio nove naljepnice,jako slične drugoj verziji,crvena podloga do pola visine sa natpisom Hrvatska i ima sahovnica na prednjem dijelu,odmah iza gornje sajbe.Valjda će Šuker sada biti zadovoljan...

Sent from my WT19i using Tapatalk

lussin

Stradali 1264 danas normalno vozio školu

lussin

1321 ofarban,ko nov izgleda. Shema ostala ista

Done

Jel jedan Mercedes od Autotransa prodan jednom privatniku sa Visa?

lussin

#530
Pitanje za vas koji ste upućeniji: Gdje je 1268? Ja bi ga rado potražio,ali nemogu zbog obaveza. PJ Cres bez jednog jedinog autobusa počinje biti komedija:

1401 danas vozio školu zajedno s 1264,1321 već nekoliko dana vozi za Zagreb,1301 vozika izlete naokolo,1050 ima uglavnom djecu kao putnike zadnjih par dana,1260 i 1341 su očito na jutarnjim za Rijeku. Pa još su najbolji kombiji 1217,1326 i 1343,koji se drže tih zaseoka ko pijani plota. Prate ih 1420 i 1457 (pošteni autobus za polazak 17:00 Rijeka->Veli Lošinj,makar sam ja očekivao Lion's Coacha ;) ).

A nakon što sam objavio nezadovoljstvo,evo i zagonetke:

Koji je jedini autobus (veliki) u PJ Cres sa shemom "sunce" koji je ušao u Lubenice?

lussin

Inače,1301 koji je frukec uslikao je vozio sedmaše u Kraš

lions

Jel znate jesu li u busu 1456 (MB Tourismo) postavljene kamere? Ako jesu, zašto? Jel to umjesto ogledala ili kao kontrola šofera i putnika?
Inače, jako udoban bus, dobro ga održavaju, čist je i miriše lijepo.

Shole

u sve buseve će se postavit kamere

franky

u prilicno puno autobusa su vec postavljene
npr.: 1152, 1153, 1114, 1414, 1185, 1241 ima ih jos u kojima sam se vozio nego nisam zapamtio sve
a kada kamere dođu onda na vratima bude prilično mala naljepnica s logom od atr, na kojoj piše (nije točno to) vozilo je pod video nadzorom radi vaše sigurnosti...

lions

Kako onda unatoc kamerama šofer ne proda kartu nego uzme 10kn bez karte? (Meni se dogodilo prije par dana, cca15km udaljenost.)

franky

Ili je ultra "pametan" pa mozda vise i nije za volanom transa ili mozda bas suprotno, mozda je znao da kamere ne rade pa je iskoristio moment.  ;D

Shole

Da,  mnogi šoferi to još uvijek rade  (prije su radili doslovno svi),  ali pazite što njurgate ili prijavljujete jer će se onda sve karte naplaćivat ali po redovnoj tarifi.  Ako ti je sad karta bila 20 kn,  a šofer ti je naplatio 15 onda bolje šuti.  Drugi put će ti dat tiket i naplatit 20 kuna pa ti opet neće valjat jer je skupo.

lussin

Svi autobusi u PJ Cres imaju kamere ;)

svicar

Nezam kako je kod Vas, kod mene u firmi je tako napravito da se svakih 24 sata sve presnimava p opet ispocetka, ako imas frku u busi i smatras da to netreba da se presnimi, stisenm posebno dugme deset predhodnih i deset sledecih minuta biti ce zabiljezeno sa svim kamerama i tonom i to se nemoze pobrisati sem  lap topom u firmi.