Tipovi autobusa na linijama 2009.

Autor manoplan, Siječanj 02, 2009, 20:53:22

manoplan


ipiljek

U zadnje vrijeme Špansko češće dobiva starije autobuse.Pa šta to znači...? :D
18.3.2009. MAN SG220 POSLJEDNJI PUT U PROMETU, TE UJEDNO I MOJA ZADNJA VOŽNJA S NJIM NA LINIJI 124 !!

MAN fan


manoplan

Citat: ipiljek  u Siječanj 02, 2009, 22:07:07
U zadnje vrijeme Špansko češće dobiva starije autobuse.Pa šta to znači...? :D

Znale su se i Avtomontaže tamo zalomit, što mi je bilo jako drago budući sam stanovnik Španskog  :D.
Pojava ''starijih'' autobusa, pa i ovog SG 242 večeras, dobro dođe da se razbije monotonija NG-a 313 (a i da se malo zagadi svježi zrak prepun ispuha od čistog biodozela  ;D).
Napravio sam đir sa gbr. 216 do okretišta u Španskom i mogu reći da sam oduševljen tim autobusom.
Okretište u Španskom konačno je dovedeno u red (vjerojatno završetkom Pionirove zgrade koja se nalazi u neposrednoj blizini okretišta). Linije 115 i 136 sada imaju svaka svoju polaznu stanicu.

tamlover

Danas je viđen i jedan školski na redovnoj linija nakon po mojim viđenjima duljeg vremena. Zanimljivo kako je to sada prekršena ona odluka da školski ne mogu na redovne koju nam je svojevremeno obznanio Zetovac.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Ivan

Citat: tamlover  u Siječanj 02, 2009, 23:08:43
Danas je viđen i jedan školski na redovnoj linija nakon po mojim viđenjima duljeg vremena. Zanimljivo kako je to sada prekršena ona odluka da školski ne mogu na redovne koju nam je svojevremeno obznanio Zetovac.
Vidio sam ja prošlog tjedna jednoga na 126/127, valjda ipak uskoče samo kad nema ničeg drugog...

Chago

#6
gb 63 danas vozio cjelodnevnu na 176/177 ;D

EDIT: tj. jučer ;)

Tomek

Danas tj.jučer gb62na137,gb63 na 176/177 i gb66 na ne znam čemu iz Črnomerca.. Toliko školskih u zadnje vrijemese nije moglo vidjeti na linijama.
Navečer u Kustošiji gb130 ostao u kvaru,a budući da mu se iza zalijepio jedan Biodizel, Biodizel je morao ići na rikverc po Ilici da ga obiđe..
Osim na 136 jedan NG242 danas i na 109.
Na G.S 124 pak vozio danas 300

STIB

Snježna kraljica 2009 se osjeća već danas. Na 201/202 su 431, 432 i 434:




a na 228 (Svetice-Rebro-Svetice) vozi zglobni 522  :o
(sreo sam ga pred kućom, fotić je već bio spremljen  :-[ )
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

conecto

Danas su skoro svi solo Citari ostali doma i pripremaju se za sutra. Uz subotnji raspored i školske autobuse to očito nije problem, ali i zglobne na nekim linijama. Vidio sam da su izdvojena i dva Lions Regia, pa će možda i oni sutra na Sljeme. 434 sam danas ja vozio na 202, ali dobro da fotić baš mene nije ulovio, a i mimoilaženje s 522 na zavojima po Laščonskoj nekako je prošlo.
Što se tiče školskih buseva na linijama u APD je to normalna stvar otkad su školski praznici - voze na veliko prije svega na linijama iz Dupca i Sesveta. A i neka voze kad se lizing plaća za malu kilometražu,a za to vrijeme se malo odmore i eventualno srede ovi jadnici što laufaju po 20 i više sati svaki dan.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Tomek


Ivan1983


Tomek

Podsused je školske stavio na linije, tako se mogao Regio 57 vidjeti na 165, Classic 62 na 130, 63 na 131, 64 na 135...
Dubrava je pak na 268 stavila legendu gb705 kojeg na toj liniji nisam neko vrijeme vidio.


kreso75

Jutros na 109 polazak u 7:31 gb.52 :)

MAN fan