Globtour - linije(razno)

Autor Tlimfocit, Veljača 27, 2009, 22:19:53


ist

Malo poduži zapisnik, ali iz njega se vidi da je Autotrans tražio dozvolu za liniju Crikvenica-Wien

Tlimfocit


shef

Nešto takvo je vozio Blaguss sa 411HD i prije sa 309HD, znao sam ga po ljeti viđati parkiranog na ulazu u Novi Vinodolski sa riječke strane.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic


Tlimfocit

linija je Blagussova....
prije je za Split isto vozila blagusova setra onda je to vozia kratko Autotrans rijeka i onda odjednom Panoramabus/Globtour.....
Panoramabus dostavio prijedlog za Zagreb-Wien? (stranica 3) Znači li to da se ta linija oduzima Varaždincima i Austrobusu ili nešto drugo???

ist

istu liniju mogu održavati i različiti prijevoznici, stvar usklađivanja. Inače, u Vijestima sam otvorio temu o voznim redovima

Tlimfocit

Citat: ist  u Siječanj 15, 2010, 13:04:25
istu liniju mogu održavati i različiti prijevoznici, stvar usklađivanja. Inače, u Vijestima sam otvorio temu o voznim redovima

znam da mogu....ali nekako nevirujen.....

ist

Pa je, Crikvenica nije baš toliko velika da dvoje prijevoznika vozi za Beč. S druge strane i Livno je tu negdje po veličini, pa im je donedavno dvoje prijevoznika vozilo za Njemačku, Zagreb, itd

Tomek

Zagreb - Wien koliko ja vidim u Zagrebu vozi Austrobus sa Renaultom Iliadeom, zatim Croatia bus Zagreb i AP Varaždin(on vozi na Croagovoj liniji). Ima više polazaka dnevno za Wien, znam jedino da CB ide kasno navečer, ovi drugi kad voze nemam pojma, ali može se pogledati na akz.hr

tomekk

Citat: Tomek  u Siječanj 15, 2010, 13:32:06
Zagreb - Wien koliko ja vidim u Zagrebu vozi Austrobus sa Renaultom Iliadeom, zatim Croatia bus Zagreb i AP Varaždin(on vozi na Croagovoj liniji). Ima više polazaka dnevno za Wien, znam jedino da CB ide kasno navečer, ovi drugi kad voze nemam pojma, ali može se pogledati na akz.hr

AP Varaždin ima 2 linije za Wien.Jedna je nasljeđena od Croaga u kooperaciji s Austrobusom (koncesija do 2011.mislim), a jednu voze naizmjenično s Croatia Busom ako se ne varam :-\
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Tlimfocit

Citat: tomekk  u Siječanj 15, 2010, 15:00:24
Citat: Tomek  u Siječanj 15, 2010, 13:32:06
Zagreb - Wien koliko ja vidim u Zagrebu vozi Austrobus sa Renaultom Iliadeom, zatim Croatia bus Zagreb i AP Varaždin(on vozi na Croagovoj liniji). Ima više polazaka dnevno za Wien, znam jedino da CB ide kasno navečer, ovi drugi kad voze nemam pojma, ali može se pogledati na akz.hr

AP Varaždin ima 2 linije za Wien.Jedna je nasljeđena od Croaga u kooperaciji s Austrobusom (koncesija do 2011.mislim), a jednu voze naizmjenično s Croatia Busom ako se ne varam :-\

u pravu si za prvu liniju....a za drugu je ili tako kako ti kažeš ili samo Croatia bus vozi liniju.....pitanje je koja je to linija o kojoj se govori u vezi s Panoramabusom?

max

pitanje je koja je to linija o kojoj se govori u vezi s Panoramabusom?    Ovo vjerovatno GLOBTOUR povezuje Zagreb i dalmaciju sa Becom.(vec uhodana metoda:nekoliko dozvola na jednoj trasi). Koliko sam cuo vec neko vrijeme ne posjeduju SLO.koncesiju na liniji SPLIT-WIEN. Pa se krpe sa putnim listovima. Da li neko zna jel info tocna. :)

max

Od 15 02 linija MOSTAR-WIEN prometuje preko gp. SL.BROD. Mate u akciju. Otprilike izmedju 15-16 sati. :o ;D

Tlimfocit

iz Splita maloprije ode Isuzu za Mostar.....prvi put ga vidim skoro popunjenog.....danas (za razliku od ostalih dana) u njemu je bilo 20-25 putnika.....takva "gužva" se viđa samo liti ili kad je kakva posebna prigoda....