Globtour - linije(razno)

Autor Tlimfocit, Veljača 27, 2009, 22:19:53

Tlimfocit

Citat: sanja1406  u Srpanj 23, 2012, 10:03:18
Mene zanima da li jos uvijek ima ona linija os - dubrovnik...te kada krece iz djakova navecer? Cijena povratne karte?te da li studenti mogu koristiti popust preko iksice?????

Postoji. Za sve ostalo kontaktirat Globtour na jedan od brojeva sa web stranice.

Tlimfocit

Nova linija Zagreb-Split autoputom. Iz Zagreba svakodnevno 00:30, a iz Splita oko 16 sati.

Tlimfocit

Maloprije za Dubrovnik u 15:45 pun puncat Blaguss Sideral.

Tlimfocit

Ok, jasno mi je da je sezona i da nema buseva pa se moze opravdat sta se putnici Zg-Du prebacuju u bus St-Du, al nikako shvatit zasto je to prebacivanje tako neorganizirano. Nije mi jasno ni zasto imaju idiotske table printane na a4 papiru zute boje. Al najnejasnije od svega je zasto nigdi na sajbi ne pise Panoramabus. Valjda nije tesko zakljucit da ako na karti pise pod prijevoznik Panoramabus onda bi bia red i da se bar na jednom papiru to isprinta. Uglavnom jedino dobri busevi i ljubaznost vozaca (u okviru skromnog znanja engleskog) su nesto sto valja na ovoj liniji. Organizacija i osoblje u splitu su cista jedinica

Tlimfocit

Citat: Tlimfocit  u Kolovoz 05, 2012, 12:55:57
Ok, jasno mi je da je sezona i da nema buseva pa se moze opravdat sta se putnici Zg-Du prebacuju u bus St-Du, al nikako shvatit zasto je to prebacivanje tako neorganizirano. Nije mi jasno ni zasto imaju idiotske table printane na a4 papiru zute boje. Al najnejasnije od svega je zasto nigdi na sajbi ne pise Panoramabus. Valjda nije tesko zakljucit da ako na karti pise pod prijevoznik Panoramabus onda bi bia red i da se bar na jednom papiru to isprinta. Uglavnom jedino dobri busevi i ljubaznost vozaca (u okviru skromnog znanja engleskog) su nesto sto valja na ovoj liniji. Organizacija i osoblje u splitu su cista jedinica

Table sređene. Sad sve lipo, čitko piše. Čista apoteka. Bravo :)

ist

DA-843-AS danima na benzinskoj kod Dugopolja

actros


Tlimfocit


ist

A najpametnije bi im bilo otvoriti ured negdje u blizini kolodvora

Tlimfocit

Citat: ist  u Kolovoz 23, 2012, 10:52:27
A najpametnije bi im bilo otvoriti ured negdje u blizini kolodvora
↲Bit ce ;)

Tlimfocit

U Split popodne iz pravca Dubrovnika došao jedan Sideral i jedan Volvo 9700. Isti Volvo je pun do zadnjeg mjesta otiša za Zagreb samo nekoliko minuta poslije (16:55). Nije isključeno da je bilo još autobusa, ali samo ovo sam uspio vidjeti.

ist

Higer 814 vratio se iz Slavonije, jučer je išao na Split-Mostar

Tlimfocit

Svakim danom, osim nedjelje, se na liniji za Zagreb preko A1 vrši presjedanje i to uglavnom presjedanje putnika iz Hercegovine. Tako da svki dan od Vrgoraca za Zagreb ide jedan bus pun puncat.

Tlimfocit

Maloprije na pazaru u Splitu vidia Temsu. Pretpostavljam da je bila na Sarajevo-Split

Tlimfocit

Već je počela velika gužva na linijama. Jedan od novih dvoosovinskih Siderala otišao prazan na bis na liniju iz Njemačke za Tuzlu. Dolazi preksutra i odmah natrag ide na bis. Na svim ostalim linijama za Njemačku su poslani troosovinci tako da će biti dobra berba ;)