ex Livno bus, Livno

Autor Tomek, Ožujak 09, 2009, 20:25:57

invisible

#285
Taj "sivi" je TAM 331 A 119 VT.
Imao je shemu sličnu kao Neoplani od Livno busa.

Sule

Tako i ja mislim. Jesu prodali dva MAN isprid garaze ili jos uvik cekaju otpad na kojem ce zavrsit?

invisible

Nisu prodavani, jer su u vlasništvu Livno busa Split.
Ove ostale je prodala Porezna uprava Federacije BiH zbog duga koji ima I-Livnobus Livno.

Sule

Znaci splitski dio firme na neki nacin jos je ziv? Ali bilo je tu jos splitskih buseva

ist

Splitski dio firme je prema redovnom godišnjem izvješću o poslovanju lani uprihodio nekih 800 kuna, a i dalje ima poveći minus. Sjedište mu je na splitskom Trsteniku u zgradi na kojoj baš nigdje ne piše Livno bus. Čečura je čudo od čovjeka :)

Sule

Kad se samo sjetim koliko je puta moga oca molia da se vrati na poso. Uz obecanja da nije isto, bit ce bolje i tako to :D zva bi svako par mjeseci.

mirzony


Sule

Donji Rujani '92, prva crta obrane ;)

Sule

#293


Prepoznajete li jedan bus na ovoj slici? :)

Slikano 1995 u Splitskoj trajektnoj luci.

Inace slika je sa druge teme na forumu. ;)

mirzony

Man od Livno busa, Dubrava od Autoprevoz iz Sinja, mislim da je tu i Dubrava od Jadrantransa iz Vrgorca

STress

Citat: ist  u Travanj 10, 2016, 19:42:42
Sjedište mu je na splitskom Trsteniku

Sjedište mu je Obala kneza Domagoja, prema dostupnim podacima. Od "Touringa" prema Rivi...  ;)

ist

Tamo je bilo prije 11 godina. Na tom je mjestu mjenjačnica

Sule

Citat: peron24  u Kolovoz 13, 2010, 20:32:45
Bilo bi sjajno kada bi netko pronašao stare registracije Livanjskih buseva do 1998 (sa šahovnicom)

I veliki pozdrav hrabrim vozačima Livno busa koji su jurili preko Šibenske magistrale pod granatama :)
Moj je otac u to vrijeme vozio cesto za Zagreb i preko pontovskog mosta na Maslenici pa sve uz Velebit tako da je voznja trajala do 8h. I dosta puta mi je prica kako su ih gađali na pontovskom i da su imali problema zbog visine busa prelazit preko mosta.

Sule

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=849479988531947&id=372203322926285

Tuzna prica o Livnu ali i o Livnobusu, premotajte na 10:30 tada otprilike pocinje o Livnobusu iako kratko traje dosta su toga rekli ;)

the hicMe

Jel samo meni ne radi ili?


Sent from my iPhone using Tapatalk