ex Livno bus, Livno

Autor Tomek, Ožujak 09, 2009, 20:25:57

mate


klimama

Jedna Avtomontaža (tako piše pozadi) izvan pogona.




ist

Parkiran u neposrednoj blizini garaže, ispred zgrade ratnog stožera. Tamo godinama trune

peron24

Bilo bi sjajno kada bi netko pronašao stare registracije Livanjskih buseva do 1998 (sa šahovnicom)

I veliki pozdrav hrabrim vozačima Livno busa koji su jurili preko Šibenske magistrale pod granatama :)

ist

Mjesecima nije vozio. Oldtimer ponovno jaše  :D

ist

Na ulazu u Split jutros u kvaru ostao ST-568-LN, tj. stariji MAN

ist

Marbus 189-E-083 ima novu registraciju T31-A-413

tomo


ist

I Marbus 189-E-085 ima novu registraciju: E29-K-758

Tomek

Kad mi više ne dolaze u Zagreb, evo jedna iz Splita - utorak ujutro

ist

Dobro da dolaze i u Split

mate

Da li Livno Bus ima kakvu liniju koja ide preko GP Slavonski Samac, jer sam danas u razmaku od 15ak minuta vidio dva Lions Coacha, kako idu prema granici, negdje oko 16 sati

ist

#72
Jedan Lion's coach, stariji, jučer je milijun posto išao iz Splita u 18.30, za drugog ne znam, koliko znam, drži liniju Split-Sarajevo. Linija u tom pravcu nema

ist

I-Livnobus (livanjski dio firme), izgubio je licencu, pa putnike iz Livna preko Kamenskog, jedinog graničnog prijelaza prema Hrvatskoj preko kojeg još prometuju, od prošlog petka prebacuju dva MAN-a sa splitskim tablicama, a do Livna ih iz Jajca i Sarajeva dovoze scanija i marbusi...
I-Livnobus je najtemeljtije odrađeno gospodarsko čudo aktualne vlasti u Livnu  ;D

klimama

Jedino i je s pomoću čuda bilo moguće učiniti da vrijednost poduzeća od 1998. (vrijeme dokapitalizacije) do 2004. (vrijeme privatizacije) pane s teoretskih 13,5 milijuna na 160 tisuća maraka (otprilike s 50 milijuna kuna na 600 tisuća).

http://www.livno-online.com/zupanija/3008-tko-je-kriv-za-propast-livno-busa-