Svasta

Autor man134, Prosinac 15, 2007, 14:13:17

kico101

Ja osobno ne bih sjeo u auto ako mi je kotač u zraku. Da, i vozač je kriv jer je usprkos tehničkoj neispravnosti nastavio sa vožnjom. Teško mi je zamisliti da ne zna da mu je jedan kotač u zraku. :(
A kontrolora koji je ovakav bus poslao na cestu treba poslati u Sibir ( bez uvrede stanovnicima tog tropskog raja  ;D).
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

ikar

Bit će da mu je malo propao stražnji desni jastuk...

man134

Citat: ikar  u Siječanj 14, 2008, 22:32:50
Bit će da mu je malo propao stražnji desni jastuk...
pa neznam bas da propadaju ali da pucaju to da,a da mozda nije pukla guma

shef

Možda bi spadalo u crnu kroniku:
Policija privela hrvatskog državljanina rođenog 1978 koji je iz garaže Autotransa u Novom Vinodolskom otuđio 22 (!!) vrata autobusa.
E to se zove bus-fan!
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Lion

Citat: shef  u Siječanj 29, 2008, 19:09:09
Možda bi spadalo u crnu kroniku:
Policija privela hrvatskog državljanina rođenog 1978 koji je iz garaže Autotransa u Novom Vinodolskom otuđio 22 (!!) vrata autobusa.
E to se zove bus-fan!

Možda je vidio forum pa je ta vrata nama htio prodati. :-X
A možda je čovjek htio prodavati to na placi. Zamislite kako se dere:''Čokolade, vitamini, autobusna vrata!!!!!'' ;D ;D ;D
Grad ti kao svome stanovniku pruži priliku da umjesto sasvim solidne prigradske linije dobiješ lošiju gradsku liniju. Ali si na kraju krajeva građanin, jel tako?!

kico101

Možda netko radi harmo-vrata, a ne bih se iznenadio da ih ugledam nestručno prefarbana na nekom privatniku ili više njih.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

5AR

Citat: kico101  u Siječanj 29, 2008, 20:21:06
Možda netko radi harmo-vrata, a ne bih se iznenadio da ih ugledam nestručno prefarbana na nekom privatniku ili više njih.
i još ispod da se vidi garažni broj. :D

noxis93

Citat: tiki  u Siječanj 14, 2008, 21:16:27
Citat: man134  u Prosinac 26, 2007, 15:13:11
mozda ce netko znat ciji je ovo autobus i kakav vozi
LinkNaYoutube

Heh, a skoknimo malo na YouTube pogledati taj video, i viditi cemo zanimljiv naslov:

Naslov je:
Citat:Roditelji, ovakvi vozači vam voze djecu u školu!

Pa da mi je znat koji je njub ovo napisao. Zar je tu kriv šole? Ja bi prije rekao da je tu kriva firma!
Pa ne može šole od starog sra*ja napraviti zlato! Kako bi trebao normalno voziti kada bus sav visi na desnu stranu?
to je uvijek tako: mačka potrči pred bus, šole naglo zakoči, netko se malo zaljulja i odma je šole kriv.
djeca se naginju na vrata, šole greškom stisne botun za otvaranje vrata djeca ispadnu van šole je kriv. pa je*ote nije autobus išao tako velikom brzinom kau u jumbo jet-u da pritisak odvuče ljude van. ružno za reć ali one dvije cure su si same tražile nesreću.

Dino

hmm, pa to me ni ne čudi. Dosta puta sam vidio u Riječkim busevima slišnu situaciju (ali bez otvorenog kišobrana)  ;D

miky

Onaj BRIJUNI se sređivao u garaži od PRESEČKOGA u Krapini.

manoplan

Citat: miky  u Ožujak 29, 2008, 14:50:13
Onaj BRIJUNI se sređivao u garaži od PRESEČKOGA u Krapini.

Eto,opet imamo vezu sa autobusima. ;D

man134

stari merc je zakon  ;)


babaroga

Pomoc molim! Dali mi netko moze pomoci pronaci, kupiti vozacku sajbu za MAN 890 godina 1976...molim odgovor, puno hvala! ???

Srđan

Citat: babaroga  u Travanj 10, 2008, 15:23:12
Pomoc molim! Dali mi netko moze pomoci pronaci, kupiti vozacku sajbu za MAN 890 godina 1976...molim odgovor, puno hvala! ???
Ja kolko znam ima samo još jedan u Zagrebu,pa provaj nekako kontaktirat ovo čovjeka koji ga vozi.
Ako on i nema možda te može uputit gdje da tražiš.
Evo tu možeš nać i slike http://autobusi.org/index.php?option=com_smf&Itemid=26&topic=701.msg8434#msg8434

A sad nam reci što će ti to ;D,bilo bi lijepo da postoji još jedan MAN 890 živ. A i neka slikica bi dobro došla.
Pozdrav.