Toping Trade, Novi Grad

Autor autobusi.org, Prosinac 18, 2007, 21:19:23

elvis

i meni se svidja,isplatilo se cekati ga :D

doBUS

Dobro sredjen Spaceliner....Svaka cast ;)

aaaaa


ahmoo

Space je ispao odlicno, samo moram da priznam da onom iz flote ELLE TRAVEL nije ni do koljena :D Al kod ovog mi se svidja unutrasnjojs fino su uradjena sjedala to je za 10 :D Puno srece u daljem radu
:D :) :D ;)

Dado_toping


mb0404

Dado nemoj se ljutit al meni se sema boja nista ne dopada sa ovim izborom autobus izgleda poprilicno staro,ostalo mi se sve doapada sve je super i sjedista i sve mada su sjedista malo pretamna prljat ce se to brzo,jbg vidi se prasina kad padne.

elvis

Citat: mb0404  u Lipanj 09, 2009, 06:00:16
Dado nemoj se ljutit al meni se sema boja nista ne dopada sa ovim izborom autobus izgleda poprilicno staro,ostalo mi se sve doapada sve je super i sjedista i sve mada su sjedista malo pretamna prljat ce se to brzo,jbg vidi se prasina kad padne.

aj to za semu svako ima svoj ukus,ali ako ti je ova boja pretamna,kakve su ti svijetle boje???

aaaaa

S obzirom da je space na prodaju jel to na pomolu obnova voznog parka ili je nešto drugo u pitanju?

Dado_toping

Ima i tog da se malo i podmladi a i zakon utice :)

mb0404

Citat: elvis  u Lipanj 09, 2009, 16:17:16
Citat: mb0404  u Lipanj 09, 2009, 06:00:16
Dado nemoj se ljutit al meni se sema boja nista ne dopada sa ovim izborom autobus izgleda poprilicno staro,ostalo mi se sve doapada sve je super i sjedista i sve mada su sjedista malo pretamna prljat ce se to brzo,jbg vidi se prasina kad padne.

aj to za semu svako ima svoj ukus,ali ako ti je ova boja pretamna,kakve su ti svijetle boje???
Znas kako ja radim sa PS i znam kako koja boja utice na odrejdni proizvod ili neku stvar.Ovaj Space je jako lije autobus i jako je lijepo uradjen ali izvana ova tamno plava vraca ga u stare dane zajedno sa ovom sivom koja doprinosi monotoniji sumarku i sl.Ja da sam na njegovom mjestu izabrao bi neku veseliju boju recimo onu boju koju koristi Autotrolej ispod prozora i napravio posle neke radove na busu tipa airbrsuh i sl ili bi uezo neku metalik boju,a unutra bi izabrao neku kombinaciju kao sto je eksterijer busa ili kao tipa smedja sjedista i kozni nasloni za glavu u tamno zelenoj boji.Doduse sto kazes svako ima svoj ukus.

elvis

to sto si ti naveo,za samo lakiranje i presvlacenje ti treba vise od 15000 KM,pa aj ti nadji ludjaka u BiH koji ce tolike pare dati za to,svako gleda da uradi sto vise za iste pare...i zamolio bih te da se skoncentrises na bitne stvari na ovom forumu,a to su informacije o autobusima i slike,e na da pises samo da se vidi da si pregledao temu i da imas sto veci broj postova

doBUS

Citat: elvis  u Lipanj 10, 2009, 15:16:42
to sto si ti naveo,za samo lakiranje i presvlacenje ti treba vise od 15000 KM,pa aj ti nadji ludjaka u BiH koji ce tolike pare dati za to,svako gleda da uradi sto vise za iste pare...i zamolio bih te da se skoncentrises na bitne stvari na ovom forumu,a to su informacije o autobusima i slike,e na da pises samo da se vidi da si pregledao temu i da imas sto veci broj postova

Ma de on prica neke gluposti nema veze sa autobusima....

EuroTrakker

Pozdrav iz 53nje

Tomek


mb0404